Zastosowanie okien dachowych

Використання дахових вікон

Типові проекти

 
Вікна, замонтовані в площині даху, це стандартне і дуже популярне рішення, яке використовується в сучасному будівництву. Дахові вікна освітлюють, забезпечують вид назовні та дають можливість провітрювати приміщення. Залежно від типу піддашшя та побажань клієнта для кожного приміщення у мансарді можна підібрати відповідний тип дахового вікна. Їх універсальність та легкість монтажу зумовили те, що вони широко використовуються у житловому будівництві.

 

Typowe realizacje

Typowe realizacje

 
Нетипові рішення

 

Багато інвесторів та архітекторів обирають неординарність та індивідуальний стиль. 
Виходять за межі типових рішень у своїх проектах. Дахові вікна ідеально виконуються свої функції в індивідуальних концепціях, стаючи універсальним рішенням для різноманітних проектів. Навіть в найбільш нетипових та вишуканих проектах використовують дахові вікна. При чому вони можуть застосовуватись не лише на піддашші, але й на звичайних поверхах із нетиповою реалізацією.
 

Niestandardowe rozwiązania

Niestandardowe rozwiązania


Архітектура живе своїм життям, шукає нові рішення та нові концепції. Дахові вікна підтримують розвиток оригінальних ідей. Не лише нетипові рішення, але й форми чи нестандартні поєднання можуть бути застосовані в різних архітектурних концепціях. Дахові вікна – це передусім природне світло, відповідно скомпонувавши яке можна створити винятковий настрій.

 

Architektura

Architektura

 

Архітектура використовує та трансформує нежитлові приміщення в місця для комфортного проживання. Все частіше старі промислові будинки набувають нового вигляду. За допомогою мансардних вікон з раніше промислових площ створюють житло або громадські будівлі. Дахові вікна дають змогу реалізувати концепцію "оживання" будинків.