Kołnierze uszczelniające

Комір для гребеневого сполучення ERN-H, ERV-S, ERV-Z, ERV-L

Гребеневе сполучення дає можливість поєднання дахових вікон з протилежних сторін гребеневої частини даху. Вікна поєднані між собою верхньою частиною коміра. Гребеневе сполучення сприяє природному освітленню приміщення, оскільки забезпечує надходження великої кількості світла в приміщення. При цьому створює особливу атмосферу мансарди та залишає незабутні враження від споглядання ввечері зоряного неба. У випадку, коли ручне обслуговування вікон є незручним, можна замонтувати систему електроуправління. З огляду на розміщення вікон в найвищій точці приміщення, де панує підвищена вологість повітря, рекомендується використання дахових вікон для приміщень з підвищеною вологістю повітря. Гребеневий комір може бути алюмінієвим, мідним або титан-цинковим.
Вікна в гребеневому сполученні монтується в площину даху з кутом нахилу від 15° до 55°, внутрішній кут повинен бути в діапазоні від 70° до 150°.

В залежності від типу дахового покриття та глибини монтажу вікна пропонуються різні види коміру для гребеневого сполучення:
  •  для глибини монтажу N (+3 cm): ERN-H,
  •  для глибини монтажу V (0): ERV-S, ERV-Z, ERV-L.
Kołnierze do zespolenia kalenicowego ERN-H, ERV-S, ERV-Z, ERV-L

 

Будова коміра

Комір складається з двох ущільнюючих комірів для дахових вікон ( без верхніх елементів та без ринв для водовідведення) та з універсального елементу, який поєднує між собою два дахових вікна при гребені даху.

Елементи коміра

1 — два коміра для дахового вікна  (без верхніх елементів та ринв для водовідведення);
2 — елемент, поєднуючий два вікна;
3 — планка гребеневого сполучення S < 300

Schemat kołnierza do zespolenia kalenicowego ERN-H, ERV-S, ERV-Z, ERV-L

 

Кожне замовлення розраховується індивідуально.