Misja firmy FAKRO

Місія фірми

 

Будуємо комфортне помешкання по цілому світі.

Наші дахові вікна та інші продукти безпечні, енергозберігаючі та екологічно чисті.

 

Ми орієнтуємося на:

 

РОЗВИТОК

Сильні і стійкі позиції серед світових лідерів в будівельній галузі.

FAKRO –  це одна з найбільш динамічних компаній в галузі дахових вікон у світі, яка дуже швидко розвивається. Міцна, функціональна, безпечна та енергозберігаюча продукція FAKRO завоювала велику популярність, стала невід'ємною частиною новобудов та дає широкі можливості в галузі сучасного дизайну. Продукція FAKRO – це нова якість життя.

 

ІННОВАЦІЙНІСТЬ 

Безпечна, енергозберігаюча та екологічно чиста продукція.

Компанія FAKRO завжди фокусується на інноваціях. На сьогодні FAKRO є однією з компаній, які дуже швидко розвиваються як в Польщі, так і в цілому світі. Гордістю FAKRO є власний сучасний науково-дослідний центр. Над розробкою нової продукції працює понад сто інженерів, а підприємство має на своєму рахунку понад сто патентних заявок. FAKRO – це компанія, яка експортує до багатьох країн світу не лише дахові вікна, але і творчі ідеї своїх інженерів.Таким чином компанія встановлює нові тенденції в промисловості дахових вікон в світі, а Польща стала світовим лідером у їх впровадженні.

 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Соціальна відповідальність бізнесу перед клієнтом, партнером, працівником та навколишнім середовищем.

Стратегія подальшого розвитку FAKRO визначає передусім поняття екологічного, енергозберігаючого та "розумного" будинку. З думкою про теплі будинки компанія успішно впровадила на ринок багато інновацій, таких як автоматична вентиляційна щілина, сонячні батареї або суперенергозберігаюче дахове вікно FTT U8 Thermo з підвищеними термоізоляційними параметрами. Це найтепліше дахове вікно на ринку з одним склопакетом, яке призначене для пасивного будівництва. Також розширює асортимент продукція, яка оснащена бездротовою системою керування Z-Wave.

 

ЕНТУЗІАЗМ   

Креативність, ефективність, задоволення роботою.

Наш колектив складається із людей з ентузіазмом. Завдяки здобутому роками досвіду FAKRO посідає стабільну позицію на світовому ринку, гарантуючи своїм клієнтам відчуття безпеки та задоволення від покупки. Компетентність та висока кваліфікація працівників – це сила нашої компанії.

 

 

 

Турбота про будівництво економічного співтовариства

Компанія FAKRO, окрім діяльності щодо забезпечення високої якості продукції та розвитку ринків збуту, великого значення надає розвитку економіки країни. Саме для цього президентом компанії FAKRO Ришардом Флореком була заснована фундація "З Думкою про Майбутнє", яка пропагує знання про економіку та ринкові механізми.