Nagrody

Нагороди та відзнаки

Діяльність FAKRO високо оцінена експертами, про що свідчить довгий список престижних нагород, серед яких є:

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP

Економічна премія президента Польщі

Як висока якість продукції, так і діяльність самої компанії FAKRO, були багаторазово оцінені. Серед багатьох нагород та відзнак важливе місці займає Економічна Нагорода президента Польщі, присвоєна компанії двічі: в 2003 році за "вагомий вклад в будівництво польської економіки на ринку Євросоюзу",а  в 2011 -  „за присутність на світовому ринку”.

 

Godło promocyjne Teraz Polska

Рекламна емблема
"Тепер Польща"
 
1996 рік

Wybitny polski eksporter

"Видатний польський експортер"
2002 рік

Лауреатів рейтингу вибирали урядовці різних областей, відзначаючи компанії, які значною мірою впливають на розвиток регіону, є важливими працедавцями та беруть участь у розвитку місцевого співтовариства.

Нагороди 2019

Нагороди та відзнаки

German Design Award Winner 2019 для вікна для пласких дахів  DXW та German Design Award Specjal Mention для вікна для пласких дахів типу G і вікон INNOVIEW. 

 

Новина

Нагороди 2018

Нагороди та відзнаки

Компанія FAKRO отримала престижну нагороду „ICONIC AWARDS 2018: Інноваційна архітектура - Кращі з кращих", за вікно для пласких дахів DXW та вертикальні вікна INNOVIEW.

 

Новина

Нагороди та відзнаки

Система FAKRO smartHome отримала престижну нагороду на польському будівельному ринку – TOPBuilder 2018.

 

Нагороди та відзнаки

Компанія FAKRO нагороджена Орлем 2018 в категорії Лідер розвитку.

Нагороди та відзнаки

Компанія FAKRO вдруге отримала титул Амбасадора спортивної Польщі 2018 в рамках освітньої програми "Будуємо спортивну Польщу". 

 

 

Нагороди та відзнаки

Компанія  FAKRO була нагороджена почесною відзнакою  "За винахідливість" 

Нагороди 2017

Нагороди та відзнаки

Компанія FAKRO отримала Architects' Darling 2017 – в категорії „Найкращий продукт – інноваційне будівництво” за вікно для пласких дахів DXW DW6. Ця нагорода відзначена компанією Heinze GmbH.

Нагороди та відзнаки

Компанія FAKRO отримала відзнаку Творець будівельної галузі 2017 року. 

Нагороди та відзнаки

Компанія FAKRO була відзначена титулем Амбасадора спортивної Польщі 2017 року. 

Нагороди та відзнаки

Продукти бренду FAKRO були відзначені престижними титулами:

  • Золотий Чемпіон 2017 року - в категорії Дахові вікна
  • Золота будівельна марка року 2017 – в категорії Дахові вікна
  • Відзнака - в категорії штори/ зовнішні жалюзі

 

Нагороди та відзнаки

Компанія FAKRO отримала відзнаку ACANTHUS AUREUS Budma 2017.

Нагороди та відзнаки

Budma - міжнародна виставка будівництва та архітектури, яка є важливим місцем зустрічі виробників та дистриб’юторів сучасних технологій і матеріалів із представниками торгівлі, архітекторами чи інвесторами Європи. У виставці беруть участь близько 800 компаній з Польщі та інших країн. Компанія FAKRO відзначена золотою медаллю Budma 2017р.

Нагороди та відзнаки

Компанія  FAKRO отримала:

  • сертифікат "ДОБРИЙ МОНТАЖ" – Партнер Доброго монтажу 2017 року, як знак визнання активної участі та підтримки правильного монтажу столярних виробів у рамках третього випуску Національної освітньої кампанії "ДОБРИЙ МОНТАЖ";
  • сертифікат POiD -  рекомендація FAKRO польською асоціацією вікон та дверей;
  • Орла польської столярки за найкращу комунікацію. 

Нагороди та відзнаки

Вилаз для пласких дахів DRL разом із сходами на горище LML отримав престижну відзнаку на польському ринку – TOPBuilder 2017.

 

Нагороди 2016

Організація, яка нагороджує

Нагороди та відзнаки

Будівельна Марка Року 2016

Компанія FAKRO отримала 4 почесних нагороди:

  • Золотий Чемпіон Року 2016
  • Золота Будівельна Марка Року 2016 в номінації Дахові Вікна
  • Бронзова Будівельна Марка Року 2016 в номінації Бренд Лояльний до Професіоналів
  • Нагорода в категорії Зовнішні Маркізи/Ролокасети

Нагороди та відзнаки

Ексклюзивні вироди з деревини VIP

Метою конкурсу є відзначення товарів та виробників деревообробної галузі, які вирізняються найвищою якістю. Цього року нагороду отримало вікно марки FTP-V U3 Z-Wave.

Нагороди та відзнаки

Ювілейна відзнака
TERAZ POLSKA

З нагоди 25-ти річчя FAKRO було відзначене засвою діяльність жюрі конкурсу „Teraz Polska”

Нагороди та відзнаки

Ювілейний Orzeł Polskiej Stolarki

Ювілейного Orła Polskiej Stolarki, було присвоєно з нагоди 20-річного співробітництва FAKRO з Асоціацією POiD.

Нагороди та відзнаки

Фірма Року 2016

Компанія FAKRO отримала відзнаку в Категорії Велике Підприємство в конкурсі "Фірма року 2016 - творець бізнесу та соціальної відповідальності". Нагорода була присвоєна за відмінне відчуття та баланс бізнесу та соціальної відповідальності.

Нагороди та відзнаки

Нагорода Red Dot Design

Престижна нагорода Red Dot Design була присвоєна за вікно для пласких дахів DEF DU6. Нагорода була започаткована в 1955 році Центром Дизайну в Есені, Німеччина. Багато фахівців вважається її однією з найцінніших нагород у галузі промислового дизайну.

Нагороди та відзнаки

Лауреат Top Design Award 2016

Вікно для пласких дахів DEF бренду FAKRO отримало відзнаку в конкурсі TOP DESIGN award 2016. 

 

Нагороди 2015

 

Організація, яка нагороджує

Нагороди та відзнаки

Звання Будівельної Фірми Року 2015

Редакція щомісячного журналу Builder та Програмна Рада відзначила компанії, які виділяються на ринку завдяки ефективному управлінню, хорошими показниками, інноваційністю пропонованих рішень надійністю і стабільністю.

Нагороди та відзнаки

Звання Business Superbrands 2015/2016

FAKRO отримало титул Superbrands 2015/16 та Created in Poland Superbrands 2015/16. Та додатково було відзначено титулом Business Superbrands 2015/16. Титул Created in Poland Superbrands підтверджує сильну позицію марки. Винагороду Business Superbrands присвоювали по таких критеріях, як якість брендингу, товарру/послуги, зв'язки b2b, інноваційність.

Нагороди та відзнаки

Будівельна Марка Року 2015

Марка FAKRO була нагороджена в номінації Будівельна Марка Року аж в трьох категоріях. Черговий раз FAKRO нагородили титулом Золота Будівельна Марка Року 2015 в категорії дахові вікна. Марка FAKRO отримала також титул Золотого Чемпіона Року 2015. А жалюзі та внутрішні штори, в свою чергу, принесли компанії FAKRO титул Лауреата Нагород Будівельної Марки Року 2015.

Нагороди та відзнаки

Дві Золотих Медалі МПВ

В щорічній виставці BUDMA 2015 аж два товари компанії FAKRO були нагороджені Золотими Медалями Міжнародної Познанської Виставки. Супертермоізоляційні сходи на горище LWT та вікно для пласких дахів DXW отримали медалі та були визнані інноваційними товарами найвищої якості.

Нагороди та відзнаки

Лауреат конкурсу Dobry Wzór

Інститут Промислового Дизайну вже двадцять другий раз ставить перед собою завдання вибрати на ринку найкращі, добре продумані та сучасні товари. Визнання жюрі отримало інноваційне вікно для пласких дахів DXW.

 

Нагороди 2014      

 

Організація, яка нагороджує

Нагороди та відзнаки

Звання Експерта Будівельних Виробів з Деревини

Звання „Експерта Будівельних Виробів з Деревини” - нагороду отримав Януш Комуркевич, член Правління та Директор з маркетингу компанії FAKRO.

Нагороди та відзнаки

Звання Підприємця до 25-ліття
Свободи Польщі

Звання Підприємця до 25-ліття Свободи Польщі отримав Президент та Засновник компанії  FAKRO Ришард Фльорек за „створення престижної фірми, яка стала візитною карткою Польщі на міжнародній арені”

Нагороди та відзнаки

Лауреат "Краківський Дукат"   

Краківський Дукат – це нагорода, яка призначається з 1991 року з ініціативи газети "Краківський Час". Нагорода відзначає та вшановує осіб за економічні досягнення, творчість, здатність поділитися успіхами з оточенням, в якому проводить діяльність. Вже 16 років нагороду визнає Торгово-Промислова Палата в Кракові.

 

 

 

     Нагороди та відзнаки

Валенція 2014          

Нагорода, признана на 56 Конгресі UFEMAT European Associaton of National Builders, Merchant Associations and Manufactures.

 

Нагороди та відзнаки 

Лауреат „Стовпи польської економіки” та перше місце в опитуванні
ПУЛЬС БІЗНЕСУ
 

 

Лауреатів рейтингу вибирали урядовці різних областей, відзначаючи фірми, які значною мірою впливають на розвиток регіону, є важливими працедавцями та беруть участь у розвитку місцевого співтовариства.

Нагороди та відзнаки

Марка отримала нагороду
Superbrands 2014

Нагороди Superbrands, так звані Оскари Маркетингу, оцінюють найважливіше: сильні та слабкі сторони марки. Марка FAKRO була нагороджена і номінована незалежною Радою Марок (журі), яка складається з провідних представників бізнесу, інститутів маркетингових досліджень, рекламних агенцій та засобів масової інформації у Словаччині.

Нагороди та відзнаки 

Нагорода в рамках програми
Ексклюзивні вироби з деревини VIP

 

Аби отримати статуетку VIP необхідно пройти через процедуру верифікації, яка полягає в оформленні відповідної документації,  наявністі відповідних досліджень і поданню на розгляд ради, яка складається з галузевих експертів і архітекторів.

Нагороди та відзнаки 

Нагорода
в Конкурсі Будівельна Марка Року

                                                              

Престижна промислова премія присуджується на основі результатів рейтингу, створеного на основі досліджень, проведених серед будівельних компаній з усієї Польщі через  ASM – Центр Досліджень і Аналізу Ринку.

 

Нагороди 2013

Організація, яка нагороджує

FAKRO серед найбільш               популярних працедавців               

Компанія FAKRO була в групі компаній, визнаних найбільш бажаними працедавцями 2012 року. Результати були опубліковані в 2013 році через Business Center Club та міжнародну рекрутингову компанію Antal International

nagroda budma

Золота медаль виставки BUDMA 2013

Ця нагорода була присвоєна за електричну маркізу AMZ Solar і вогнестійкі сегментні сходи - LMF. Конкурсна комісія складалася з спеціалістів – представників різних напрямків будівельного сектора, під керівництвом проф. доц. інж. Джозефа Джасічека з познанської політехніки.

Statuetka TOP Builder 2013

Статуетка TOP Builder 2013

Нагорода, присвоєна редакцією журналу Builder, за електричну маркізу AMZ Solar.

Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji

Платиновий лавровий листок за вміння та компетентність

Президент компанії FAKRO Ришард Флорек отримав Платинового Лаврового Листка за Вміння та Компетентність, престижну нагороду Регіональної Торгової Палати в Катовіце.

Finalista konkursu Dobry Wzór 2013

Фіналіст конкурсу Dobry Wzór

Визнання експертами інституту отримала маркіза AMZ Solar – Інститут Промислового Дизайну

Niemiecki certyfikat ZVDH

Німецький сертифікат ZVDH

Сертифікат, виданий Німецькою Асоціацією Покрівельників, для дахових мембран FAKRO EUROTOP T150 i T180

Нагороди та відзнаки

Орел Польської Столярки 2012

В категорії "Лідер Експорту Польської Технічної Думки". Програмна Рада IV Конгресу Польської Деревообробної галузі

Нагороди та відзнаки

Лауреат конкурсу „Працедавець майбутнього”

Компанія потрапила в групу з дванадцяти компаній, що здійснюють ефективні заходи по підготовці молодих людей до виходу на ринок праці, за рейтингом Польського Агентством з Розвитку Підприємництва

Нагороди та відзнаки

Золота Будівельна Марка

FAKRO нагороджено в категорії "Дахові вікна". Престижна премія присвоєна на основі рейтингу за результатами досліджень, проведених ASM – Центр Досліджень і Аналізу ринку.

Чемпіон року 2013

Компанія була нагороджена статуеткою Чемпіон Року 2013 і визнана компанією, яка утримує високу позицію на ринку щонайменше  три роки

Номінація нагороди „Нема свободи без підприємництва”

Номінація за успіх в Європі і в світі за рейтингом щоденної газети Prawna