Поділитись

ЗАПРОСИ СВІТЛО ДО СВОЄЇ ОСЕЛІ

Особливістю життя сучасної людини є часте та тривале перебування в закритих приміщеннях, саме тому неможливо переоцінити важливість контакту із природою.  Інстинктивно людина прагне якнайдовше милуватись оточуючим середовищем та черпати натхнення з усього, що створила природа. Це надає сили для подальшого руху вперед, і власне тому необхідно використовувати будь-яку можливість побути поруч із природою. Одним із таких рішень є монтаж в мансардній кімнаті вікна-балкону Galeria компанії FAKRO.

Мансарда є прекрасною можливістю для цікавих та креативних архітектурних рішень. В похилому даху без карнизної стіни можна замонтувати великі балконні вікна, які забезпечують хороше природне освітлення, панорамний вигляд та, найважливіше, дають можливість створення балкону в мансардні. Вікно-балкон FGH-V Galeria є новаторським двокамерним вікном, в якому відчинені рами творять балкон. Верхня рама відчиняється відхильним способом вверх, а нижня – відхильно вперед по нижній осі, дозволяючи опинитися „назовні”. Верхня рама підтримується інноваційним допоміжним механізмом, який дозволяє зафіксувати відчинену раму в будь-якій позиції. Важливою особливістю із практичної точки зору є те,що бічні поручні при зачиненому вікні інтегровані з нижньою рамою і висуваються лише при відчиненні. Для зачинення рами спочатку необхідно звільнити спеціальне блокування.

Під час зачинення поручні  балкону ховаються під зовнішні металеві елементи вікна так, що їх не видно над поверхнею даху, таким чином запобігаючи їх забрудненню та не порушуючи естетики даху. Після відчинення поручні залишаються сухими та чистими, забезпечуючи їх комфортне та безаварійне користування.

Відчиняючи вікно-балкон Galeria, отримуємо додаткову площу мансарди та ближчий контакт із навколишнім середовищем. Завдячуючи Galeria,  мешканці піддашшя можуть насолоджуватись безпосереднім контактом із природою, не виходячи із приміщення.

В продуктах компанії FAKRO, в т.ч. в вікні-балконі FGH-V Galeria, використовується спеціальна система підвищення стійкості до вламування topSafe. В стандартній комплектації вікно виготовлене із однокамерного безпечного склопакету з внутрішнім ламінованим антивламним склом класу P2A. У випадку пошкодження такого склопакету, уламки внутрішнього скла залишаються приклеєними до плівки, що гарантує безпеку склопакету. Зовнішнє скло гартоване, з безтерміновою гарантією від розбиття градом. Вікно-балкон  Galeria -  це безпека найвищого рівня.

Автоматична вентиляційна щілина V40P, замонтована в коробці FGH-V Galeria, є важливою особливістю вікна, адже завдяки автоматичному регулюванню величини каналу забезпечує здоровий мікроклімат мансарди та збереження теплової енергії.

Широко відкриваючи вікно-балкон FGH-V Galeria, ми запрошуємо навколишній світ до нашої оселі. В якості подарунка отримуємо велику кількість природного світла, контакт із навколишнім середовищем та красиві краєвиди, які надихатимуть до нових звершень.