Статті - FAKRO

Статті

Друге світло в будинку. Приклади з застосуванням дахових вікон FAKRO
2021-02-03

У цій статті ми показуємо наші реалізовані проєкти з даховими вікнами FAKRO у будинках з другим світлом. 

більше

Дахові вікна FAKRO для будь-якого типу покрівлі
2020-09-17

Дахові вікна FAKRO можна монтувати у будь-якому покрівельному матеріалі. Щоб з’єднати дахове вікно з покрівлею потрібно застосувати ущільнюючий комір.

більше

Рятуємося від спеки в мансарді
2020-05-22

Розповідаємо, які аксесуари обрати, щоб захиститися від спеки, сонячного проміння та комах на піддаші. 
більше

Як організувати безпечну експлуатацію даху?
2019-10-22

Перед тим, як розпочати профілактичні роботи на даху, подбайте про свою безпеку. 

Усе про необхідне технічне укомплектування для безпечної експлуатауції покрівлі. 

більше

Як самостійно замонтувати сходи на горище?
2019-10-03

Ми поговорили з нашим експертом, інженером по сервісу компанії FAKRO, Ігорем Іванейком та з’ясували всі тонкощі самостійного монтажу сходів на горище. Детальна інструкція допоможе Вам легко, швидко та, що основне, правильно встановити сходи на горище.

більше

Вікна для мансарди. Чому люкарни втрачають популярність?
2019-09-18

В Україні набирає обертів тенденція компактного та енергозберігаючого будівництва. Одноповерхові будинки з мансардним поверхом цілком відповідають потребам сучасних сімей. У цій статті ми розглянемо люкарни та дахові вікна як джерело доступу до сонячного світла та свіжого повітря у мансардах. Відповімо на питання, чому люкарни втрачають сьогодні свою популярність.

більше

ВИД НА ТИХИЙ ОКЕАН З ЧОТИРЬОХ УНІКАЛЬНИХ ВІКОН
2019-07-16

Старий "ексцентричний" будинок на каліфорнійському побережжі піддався реновації та трансформувався в ідеальне місце для відпочинку. Із спальні відкривається неймовірний вид на Тихий океан завдяки унікальним даховим вікнам.  
більше

ДАХОВІ ВІКНА КЛАСУ LUX
2018-11-12

Компанія FAKRO зарекомендувала себе на ринку як добросовісний виробник якісних дахових вікон. Протягом більш ніж 27 років компанія стрімко розвивається, розробляє все нові й нові технології з метою створення сучасного продукту, який є не тільки конкурентним, але й випереджає аналоги на ринку.
більше

КІЛЬКІСТЬ ДАХОВИХ ВІКОН НА ПІДДАШШІ
2018-11-05

Дахові вікна - це краща ідея для освітлення приміщення мансарди природним світлом. Саме природне світло дуже важливе, якщо Ви плануєте перебувати у такому приміщенні багато часу. Варто відповідально поставитися до вибору кількості вікон та площі засклення, визначити місце їх розташування. У цій статті ми розглянемо важливі аспекти вибору та монтажу дахових вікон FAKRO.
більше

ВІЛЛА У СТИЛІ МОДЕРН У ВІДНІ
2018-08-23

Доктор Райтмаєр, австрійський хірург-кардіолог, нарешті здійснив свою давню мрію та перетворив піддашшя у своєму будинку, який збудований у стилі модерн, на справжній рай для спорту та відпочинку. Метою цього перетворення було наповнення будинку великою кількістю природного світла та оптимізація енергетичного балансу.
більше

ДАХОВІ ВІКНА У ПЕРШОМУ ПАСИВНОМУ КОСТЕЛІ У ПОЛЬЩІ
2018-07-30

Костел у м. Новий Тарг – це перша будівля цього типу в Європі, виконана згідно технології пасивного будівництва. Об’єкт укомплектовано енергозберігаючими даховими вікнами FAKRO.

більше

"КРИВИЙ" БУДИНОК
2018-07-25

Коли розпочалось будівництво «кривого» будинку в Жележніковому селищі біля Нового Сонча, серед мешканців розгорілись гострі дебати. Одні казали, що це буде нічний клуб, інші – центр Свідків Єгови. Були ті, хто переконував, що будується корчма або ж салон продажу авто. Але ніхто не врахував варіант, що це буде будинок однієї сім’ї, який спроектував для себе відомий сончівський архітектор Якуб Поточек.

більше

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ ДАХОВЕ ВІКНО?
2018-05-16

Якщо Ви все ще обираєте проект свого омріяного будинку – то варто задуматись над вибором будинку з мансардою, який відзначається своєю практичністю та оригінальністю.

Серед багатьох плюсів такої будівлі варто зазначити головний – значну економію коштів на будівництві. Адже стандартне горище, котре довелось би застосовувати у звичайному проекті, Ви використовуєте як житлове приміщення та тим самим збільшуєте корисну житлову площу. Полегшена вага конструкції мансарди, порівняно з повноцінним поверхом, дозволяє знизити витрати на будівництво фундаменту. До того ж Ви можете втілити нестандартні дизайнерські рішення та створити власний неповторний простір.

більше

МАНСАРДНІ ІНТЕР’ЄРИ - СПАЛЬНЯ
2018-01-18

Однією із особливостей сучасного будівництва є чітких поділ житлового будинку на денну та нічну зони. Зазвичай денну зону проектують на першому поверсі, доступну для всіх членів сім’ї та гостей дому, а от нічну намагаються відокремити. Ідеальним місцем для цього є горище, яке завдяки використанню відповідних рішень стає особливо затишним місцем, де можна добре відпочити та набратись сил.

більше

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ ЧИ ПАСИВНИЙ БУДИНОК?
2017-12-22

Красивий, зручний та функціональний будинок, який не потребує додаткового опалення? Будинок, енергія для обігріву якого отримується із відновлюваних джерел та від життєдіяльності самих її мешканців? Утопічна ідея  родом із наукової фантастики чи реальна інвестиція? 

більше

СВІТЛО ПІД ПЛАСКИМ ДАХОМ
2017-11-02

Сучасна архітектура знаходиться в постійному пошуку оптимальних форм, піддаючи перевірці щораз нові типи об’єктів. Будинки з пласкими дахами для однієї сім’ї сміливо заповнюють сучасне будівництво, не відстаючи від будівель із похилими дахами. Цьому сприяє сучасна технологія, яка дозволяє будувати герметичні та термоізоляційні стелі. Окрім цього, простір на пласкому даху можна використовувати як терасу, місце для відпочинку на свіжому повітрі чи навіть невеличкий сад. Залишається лише одне питання. Як освітлити природним світлом приміщення під пласким дахом? Відповідь дивовижно проста – вікна для пласких дахів компанії FAKRO.

більше

ЗАПРОСИ СВІТЛО ДО СВОЄЇ ОСЕЛІ
2017-10-30

Особливістю життя сучасної людини є часте та тривале перебування в закритих приміщеннях, саме тому неможливо переоцінити важливість контакту із природою.  Інстинктивно людина прагне якнайдовше милуватись оточуючим середовищем та черпати натхнення з усього, що створила природа. Це надає сили для подальшого руху вперед, і власне тому необхідно використовувати будь-яку можливість побути поруч із природою. Одним із таких рішень є монтаж в мансардній кімнаті вікна-балкону Galeria компанії FAKRO.

більше

Дахові вікна FAKRO в готелях світу
2017-08-08

Представляємо готелі з різних країн світу, в яких завдяки застосуванню дахових вікон FAKRO, темні приміщення змінилися на затишні апартаменти під небом.
більше

Казкові внутрішні штори FAKRO
2017-07-04

Наступила літня пора, яка завжди несе із собою тепло, радість та яскраві емоції…а FAKRO, як компанія, яка орієнтується на задоволення потреб найвибагливішого покупця, завжди намагається дивувати новими рішеннями та пропозиціями.
більше

FAKRO в тренді 2017 року
2017-06-15

Колір зелені (15-0343) – це соковите забарвлення листя та трав, яке додає оптимізму, життєрадісності та заспокоює. Колір асоціюється з гармонією та природою, новими починаннями та пристрастю. Колір свободи, надії та екології був визнаний Institute  Pantone Color кольором 2017 року. Символіка зелені найкраще відповідає природі FAKRO, оскільки зелень відображає філософію компанії від самого заснування. Цей підхід знаходить своє відображення в логотипі, який зображується в дещо іншому відтінку зелені, та ідеально презентує профіль діяльності FAKRO.

більше