Друге світло в будинку. Приклади з застосуванням дахових вікон FAKRO

   Сучасні будинки відрізняються простотою ліній та розумним функціоналізмом. А ще вони наповнені великою кількістю природного світла - найбажанішого атрибуту в будь-яку епоху. І добре, що зараз є значно більше цікавих способів, які дозволяють наповнити простір природним освітленням. Один із них - друге світло. 

Друге світло в будинку. Приклади з застосуванням дахових вікон FAKRO

Друге світло (від анг. double ceiling height) - це приміщення в споруді, яке не має перекриття між одним чи декількома поверхами. Увійшовши до такого будинку, перш за все, вас вразить просторість інтер’єру. Зазвичай тут облаштовують зону спільного відпочинку для  гостей та мешканців.

   Види вікон

Та найбільше тут вражає велика кількість природного світла, яким наповнені приміщення протягом всього дня. Для цього на партері монтують великі фасадні вікна. Водночас для другого рівня вже передбачено більше можливостей. Так, якщо проєкт містить два чи більше повних поверхи - можуть використовувати повторно фасадні вікна або їх суцільне продовження. А коли над відкритою зоною розташований дах, тим паче це доволі часте рішення, тоді як джерело світла використовують дахові вікна.

Дахові вікна FAKRO завдяки тому, що вмонтовані під кутом, дуже добре освітлюють кімнати. 

У будинках з пласким дахом можна не обмежуватися звичайними рішеннями. Дивовижний результат можна отримати, використавши спеціальні вікна для пласких дахів FAKRO. Лише уявіть, наскільки відкритим буде здаватися такий будинок.

   Про збереження тепла у будинку з другим світлом

Проєктуючи будинок з другим світлом, слід відразу врахувати момент енергозбереження. Грамотне розміщення опалювальної системи допоможе уникнути енерговтрат. При зведенні будівель з другим світлом варто звернути увагу на окрему серію вікон Energy, котра має більш високі характеристики та призначена для енергозберігаючого будівництва. Для прикладу, вікна FTT стануть надійним щитом для захисту дому від втрат тепла.

Нижче ми розглянемо проєкти будівель з другим світлом, де застосували дахові вікна FAKRO.

Приклади реалізованих проєктів, де як друге світло використали вікна FAKRO