Реалізовані проєкти з даховими вікнами FAKRO - FAKRO

Реалізовані проекти

Стильні апартаменти у вітряному Чикаго
2021-05-28

Чикаго, місто, яке відоме в світі своєю історією та архітектурою, може похвалитися і сучасними апартаментами. Нові будівлі не лише забезпечують комфортне проживання , а й вирізняються цікавим  дизайном. Зручний доступ до плаского даху, укомплектованого сонячними панелями, забезпечується за допомогою інноваційних вікон для пласких дахів DRF від FAKRO.

більше

Будинок-пам'ятка архітектури в Австрії з сучасними даховими вікнами FAKRO
2021-01-20

Цей будинок став прикладом вдалої модернізації піддашшя в історичній будівлі. Дахові вікна FAKRO поєднали зі скляними конструкціями у 6 метрів заввишки.

більше

Односімейний будинок з кімнатами висотою до самого даху
2020-12-16

Поблизу міста Познань, у містечку Лусово, збудували будинок з доволі нетиповою формою. Вона зумовлена зокрема і формою ділянки, на якій розташована ця споруда. Таке рішення помітили в Об’єднанні польських архітекторів (SARP) та відзначили престижною премією у номінації «Односімейний житловий будинок» у 2019 році.

більше

Неординарні бунгало з даховими вікнами FAKRO у Туреччині
2020-11-06

У турецькому містечку Різе, що на узбережжі Чорного моря, створили справжній оазис відпочинку та релаксу. Неординарні за дизайном бунгало укомплектовані даховими вікнами FAKRO. 

більше

Вікно для пласких дахів у дворівневій квартирі поблизу набережної
2020-10-21

У київській дворівневій квартирі встановили велике вікно для пласких дахів DEF. Раніше піддашшя освітлювали лише терасні двері. 
більше

132 дахові вікна у нідерландському житловому комплексі
2020-10-07

ЕДЕ | НІДЕРЛАНДИ

Ми помітили, що зараз триває тенденція до відновлення господарських будівель. Такі будинки можуть стати хорошим викликом для архітектора. Ба, навіть зробити цікавішим сам проєкт. Читайте про те, як з будівлі, що слугувала казармою, зробили розкішний житловий комплекс. 

більше

Як за допомогою дахових вікон FAKRO створили засклення довжиною 7,5 м (фото ззовні та зсередини)
2020-09-29

РААМСДОНК | НІДЕРЛАНДИ

Архітектори використали дахові вікна FAKRO не лише у похилому даху, але й замонтували їх у вертикальній стіні будинку.  

більше

Самодостатні квартири з пасивними вікнами FAKRO
2020-09-01

ЕРМЕЛО | НІДЕРЛАНДИ

Представляємо Вам сучасний житловий масив з нульовим споживанням енергії (zero-energy) у містечку Ермело, що у Нідерландах. Цей комплекс складається з 39 економних квартир. Проєкт вражає своїми інтелігентними рішеннями та турботою про природне середовище. Тут застосували пасивні дахові вікна FAKRO та маркізи Solar з живленням від сонячних батарей. 

більше

Перетворення будівлі млина у затишну оселю
2020-07-23

ДМОСІН ДРУГІ | ПОЛЬЩА

Компанія FAKRO у черговий раз доказує, що старі будівлі мають величезний архітектурний потенціал. У цьому реалізованому проєкті ми перетворили старий млин у сучасний житловий будинок.

більше

Помістя з просторим надвірком
2020-07-16

ПЕРСІНГЕМ | НІДЕРЛАНДИ

Цей новий реалізований проєкт FAKRO вразив усіх. Чи зможете Ви повірити, що ця будівля раніше була фермою? А тепер це приклад вдалого архітектурного поєднання традиційного з сучасним.

більше

Дахові вікна FAKRO у квартирі на Подолі
2020-05-18

КИЇВ | УКРАЇНА

Надія Шульга, архітектор дизайн студії HB Interiors, покаже нам, як виглядає одна з квартир на топовому поверсі  ЖК «Львівський Квартал».

більше

Перетворення складу у навчальний заклад
2020-03-18

ГЛІВІЦЕ | ПОЛЬЩА

У цьому реалізованому проєкті змінили до невпізнаваності стару будівлю складу. Тепер тут навчаються студенти. 

більше

Перетворення стодоли у житловий будинок
2020-02-12

BRIAR HILL, BISHOP AUCKLAND | АНГЛІЯ

Реконструкція цієї будівлі тривала три роки, але беззаперечно це того вартувало! Власники отримали чудовий літній відпочинковий будинок. Основною родзинкою стали сполучення дахових вікон FAKRO, крізь які відкриваються мальовничі пейзажі Англії.

більше

На мансардному поверсі багатоквартирного будинку встановили 48 дахових вікон FAKRO
2020-01-14

РІЧМОНД | США   

Триверховий будинок тепер має житлову мансарду, де встановили сполучення 22 вікон-балконів FGH Galeria та 26 вікон з підвищеною віссю обертання FDY-V Duet proSky. 

більше

Будинок з пасивними даховими вікнами FAKRO у Відні
2019-11-15

ВІДЕНЬ | АВСТРІЯ   

У Відні є житловий квартал Ottakring, який приєднався до Віденського кліматичного альянсу. Одну з будівель повністю відремонтували та замонтували на двоповерховому піддашші пасивні дахові вікна FAKRO  FTT U8 Thermo.

більше

Пентхаус у самому серці Відня з вікнами FAKRO
2019-10-29

ВІДЕНЬ | АВСТРІЯ   

У Відні з'явився новий впізнаваний орієнтир. У цьому проекті використали 184 дахові вікна FAKRO, кожне з яких укомплектували маркізами з дистанційним управлінням. Пентхаус має дивовижний екстер'єр та інтер'єр. 

 

більше

Житловий комплекс з даховими вікнами FAKRO
2019-09-17

НОВИЙ ВЕРДОН | ПОЛЬЩА   

Новий проект житлового комплексу Новий Вердон, що у Руді Сілезькій, став справжнім ковтком свіжого повітря. Він ефективно поєднує у собі на перший погляд непоєднувані характеритистики. 

більше

Бутіковий, сільський гостьовий будинок
2019-08-20

VILLALBA DE RIOJA | ІСПАНІЯ   

Лише уявіть собі - Ви прогулюєтесь вузькими вуличками Іспанії, минаючи столітні кам'яні будинки, а глянувши трохи вдалину, перед Вами відкривається вид на виноградники...саме в такому місці, в провінції La Rioja серед інших будинків вирізняється Палац графів Цірак. Субтильне поєднання сучасності з традиційністю палацу 18 століття. Особливої атмосферності приміщенням на піддашші додає природне світло, яке проникає крізь дахові вікна компанії FAKRO. 

більше

WikiHouse в Альмере
2019-08-07

АЛЬМЕРЕ | НІДЕРЛАНДИ

WikiHouse – це концепція, яка функціонує на будівельному ринку сімейних будинків вже деякий час.  На сьогодні цей проект викликає зацікавлення в багатьох країнах Європи. Одним із прикладів є об’єкт в м. Альмере, який розташований в Нідерландах.

більше

Амбітна реновація на каліфорнійському побережжі
2019-07-17

БОЛІНАС | США

Був звичайний дощовий день 2008 року, коли сьогоднійшній власник відкрив для себе будинок в тихому, віддаленому від густо забудованого Сан-Франциско, місці.  Будинок був в жвлюгідному стані, але достатньо було озирнутись, щоб помітити унікальність його розташування. 

більше

Бездоганна стилізація з вікнами FAKRO
2019-06-06

ГЛІВІЦЕ | ПОЛЬЩА

Після модернізації вілла Неймана в Глівіцах розкрила своє нове обличчя, при цьому зберігши історичний характер.  Особливе враження справляє білий колір, яким покриті всі елементи будівлі. Застосовані рішення при модернізації вілли забезпечили їй бездоганний вигляд, від якого перехоплює дух.

більше

Діти потребують простору, наповненого природним світлом
2019-05-17

ЕДЕ | НІДЕРЛАНДИ

...або метаморфоза військової казарми в дитячий садочок

Військові казарми міста Еде, яке знаходиться в центрі Нідерланд, були перероблені на багатофункціональну будівлю. Передня її частина перероблена під житловий будинок та дитячий садочок. Завдяки застосуванню сполучень дахових вікон інтерєр будинку наповнений великою кількістю природного світла. 

більше

Нестандартні дахові вікна в елегантній віллі
2019-05-10

БЛАРІКУМ | ГОЛАНДІЯ

Верхній поверх сучасної вілли заповнили природним світлом. Завдяки великим скляним поверхням її мешканці можуть насолоджуватись видом на мальовниче нідерландське містечко Бларікум, що розташоване у провінції Північної Голандії. 

більше

Архітектор малює світлом завдяки даховим вікнам FAKRO
2019-03-27

БРЮССЕЛЬ | БЕЛЬГІЯ

В історичному центрі Брюсселя запроектовано новий штаб Найвищої Ради аудіовізуальної Валлонії. Трансформація існуючої будівлі дала можливість використати сучасні та естетично досконалі рішень.

більше

Розширення і модернізація віденської кам'яниці
2019-02-18

ВІДЕНЬ| АВСТРІЯ

У самому центрі Відня розташована камяниця, яка була повністю перебудована із збереженням свого позачасового характеру. Завдяки сміливим рішенням досягнуто збільшення житлової площі. Піддашшя будівлі освітлено виготовленими на індивідуальне замовлення даховими вікнами. 

більше

Вікна FAKRO освітлюють простір для розвитку
2019-01-24

КАТОВІЦЕ | ПОЛЬЩА

Відділення радіо та телебачення Сілезького університету в м. Катовіце завдяки даховим вікнам FAKRO наповнене великою кількістю природного світла. Це додає кожному його відвідувачу більше життєвої сили та позитивної енергії. Застосовані рішення створюють особливу атмосферу всередині будівлі, яку не хочеться залишати. 

більше

Метаморфоза домашньої бібліотеки на піддашші
2018-11-14

МОСКВА | РОСІЯ

Слабоосвітлена домашня бібліотека в індивідуальному будинку зазнала цілковитої трансформаціїю. Тепер це світлий простір, наповнений природним світлом, який отримали після встановлення семи дахових вікон FAKRO. Любителі книг можуть сповна насолодитись читанням.

 

більше

600 нестандартних дахових вікон FAKRO
2018-10-24

ВІДЕНЬ | АВСТРІЯ

Монументальний житловий комплекс Goethehof - один із наймасштабніших прикладів комунального будівництва у Відні. Компанія FAKRO надала понад 600 дахових вікон, забезпечивши доступ природного світла до 128 квартир.

більше

Дахові вікна FAKRO у палаці Бжезно
2018-10-08

БЖЕЗНО | ПОЛЬЩА

Вікна FAKRO у палаці Бжезно, памятці архітектури 19-століття. Вид на двохсотрічний парк.

Палац Бжезно розміщений поблизу міста Вроцлав. Він зачаровує красою архітектури та краєвидом, що розгортається довкола. Палацовий комплекс включає готель, конференц-зал, ресторан, 18-ти лункове гольф-поле, а також SPA - центр з оздоровчими процедурами.

більше

Дахові вікна FAKRO в пастуховій хатині
2018-09-27

ПІВОСТРІВ СТИЛЬЧИН | ПОЛЬЩА

Південь Польщі  - це захоплюючі дух гірські краєвиди, розбавлені численними річками, які простягаються через ліси та луги. В одному із таких мальовничих місць можемо наткнутись на пастухову хатину – будинок, збудований біля Чортшинського озера, який вражає своєю формою та гармонійним поєднанням традиційності та сучасності. Комплексний архітектурний та інтер’єрний дизайн створений проектною групою HOLA, яка отримала за цей проект престижну премію Red Dot Award 2018.

більше