WikiHouse в Альмере

Бажаєте жити як кочівники і міняти оточення, коли забажаєте? Погляньте на будинок WikiHouse, який можна переносити! WikiHouse – це концепція, яка функціонує на будівельному ринку сімейних будинків вже деякий час.  На сьогодні цей проект викликає зацікавлення в багатьох країнах Європи. Одним із прикладів є об’єкт в м. Альмере, який розташований в Нідерландах.

WikiHouse в Альмере

Концепція

Все більша кількість людей прагне самодостатності, зосереджуючись на зниженні своїх витрат. Концепція WikiHouse розроблена власне з цією ціллю. Цей будинок – це просто набір елементів, до складу якого входять модулі, болти та шурупи, кількість яких зведена до мінімуму.  Звичайно, є можливість створення власного проекту будинку та замовлення його елементів для самостійного монтажу. Денне світло в будинках забезпечують дахові вікна FAKRO. Монтаж всіх вікон та дверей займає близько одного дня.

Проект в Альмере

Перший WikiHouse в Нідерландах був збудований в Альмере, проте вже найближчим часом має з’явитись від 15 до 25 таких будинків. Особи, які подають заявки на участь у цьому проекті, можуть самостійно запроектувати свій будинок.

Свобода дизайну

Будинок можна легко як збудувати, так і демонтувати, якщо бажаєте перенести його в інше місце.  Якщо  Ви шукаєте небанальний, повністю самодостатній будинок, то концепція WikiHouse власне для Вас.

 

СКАЧАТИ ІНФОРМАЦІЮ