Самодостатні квартири з пасивними вікнами FAKRO

Представляємо Вам сучасний житловий масив з нульовим споживанням енергії (zero-energy) у містечку Ермело, що у Нідерландах. Цей комплекс складається з 39 енергоощадних квартир. Проєкт вражає своїми розумними рішеннями та турботою про природне середовище. Тут застосували пасивні дахові вікна FAKRO та маркізи Solar з живленням від сонячних батарей. ​​

Будинки з нульовим споживанням енергії

Відмінна теплоізоляція будівель та фотоелектричні панелі, що використовуються на дахах, роблять житловий масив в Ермело самодостатнім. Завдяки утепленню стін та енергоефективним даховим вікнам FAKRO легко підтримувати потрібну температуру в приміщенні.


Самодостатні квартири з пасивними вікнами FAKRO

Такі рішення довзоляють взимку економити на опаленні, а влітку - на кондиціонуванні приміщення. У той сам час сонячні панелі навпаки дозволяють живити квартири відновлюваною сонячною енергією. Мешканці отримують неабияку вигоду, адже їм не потрібно платити за електроенергію чи газ. Природне середовище також виграє. Будівлі обладнані сонячними батареями не викидають у повітря шкідливих речовин, які виділяються під час спалювання викопного палива. 

Ян ван Ейсден, радник міста Ermelo, звернувся до інвесторів та мешканців із такими словами: «Всього збудовано 39 квартир з нульовим споживанням енергії. Щиро дякуємо за вкладення у цей проєкт. Живіть навіть більше «СМАРТ», ніж раніше. Ще раз дякую! "

Фотовольтаїка і дахові вікна?

Кожна квартира оснащена 23 фотоелектричними панелями. Вони покривають практично всю південну сторону даху. Дахові вікна встановлювали поряд з панелями. Високі термоізоляційні параметри були не єдиною вимогою щодо вікон. Завдання полягало у встановленні таких вікон у нестандартних дахах з фотоелектричними панелями. Компанія FAKRO доставила спеціально виготовлені ущільнюючі коміри. Вони дозволили виконати герметичний та естетичний монтаж. Використані тут вікна FTT U6 розроблені спеціально для енергоефективного будівництва. Вони відрізняються чудовими показниками енергоефективності. Додатково їх параметри покращує ряд застосованих рішень, наприклад, технологія thermoPro.


Самодостатні квартири з пасивними вікнами FAKRO

 

Маркізи з живленням від сонячних панелей


Маркізи AMZ Solar захищають приміщення від надмірного нагрівання. Вони створюють приємні умови для мешканців під час найспекотнішої погоди. Ці аксесуари сумісні з системою SMART HOME. Маркізи AMZ Solar мають фабрично встановлені сонячні батареї, тому їм не потрібне живлення від мережі. Використовуючи сонячну енергію та зменшуючи потребу в охолодженні приміщень, вони ще більше підвищують екологічну цінність всього проєкту.

Інформація

Розташування:

Ермело, Нідерланди

Об'єкт: Groevenbeek Noord

Дизайн студія / Підрядник

4D Architecten / Van Wijnen Midden B. V.
Товари FAKRO:

Пасивні вікна FTT U6, маркізи AMZ Solar, спеціальні ущільніюючі коміри