Перетворення будівлі млина у затишну оселю

Компанія FAKRO у черговий раз доказує, що старі будівлі мають величезний архітектурний потенціал. У цьому реалізованому проєкті ми перетворили старий млин у сучасний житловий будинок. Колись холодні індустріальні стіни, тепер пропускають багато природного світла крізь дахові вікна. Атмосфера всередині  тепер по-домашньому затишна.​

Архітектор поставив собі кілька завдань. Перш за все – це створення додаткової житлової площі. Для цього він перетворив непридатне для проживання горище у світлу мансарду, встановивши туди великі дахові вікна з підвищеною віссю обертання proSky. Їх унікальна будова дозволяє вільно підходити до краю відкритого вікна та сповна милуватися навколишньою безкінечною зеленню. А й справді, довкола розгортається красивий ландшафт.


Перетворення будівлі млина у затишну оселю

Ще більша площа засклення – це ще ширший панорамний вид

У ванній кімнаті встановили такі ж вікна, тільки ще з нижнім доосвітленням, модель FYU-V Duet proSky. Ще більша площа засклення – це ще ширший панорамний вид. За задумом – це мала бути кімната повного релаксу. І нам вдалося, адже власники зможуть приймати ванну «під відкритим небом».

Технічні параметри цих вікон дозволяють забути про будь-які питання щодо безвідмовної експлуатації та довговічності. Віконні профілі покриті потрійним шаром поліуретанової фарби, яка забезпечує хороший захист від періодично підвищеного рівня вологості в приміщенні.

З архітектурною родзинкою...

Будівля потребувала якоїсь архітектурної родзинки. Це і було другим завданням для архітектора.  Вирішили створити суцільну лінію засклення від даху до фасаду. На прийняття цього рішення наштовхнув сам асортимент компанії FAKRO. Щоб отримати такий ефект - з’єднали дахові вікна з карнизними. 

В іншій частині мансарди встановили обертальні вікна FTP-V. Їм притаманні дуже хороші параметри, вони гарно освітлюють та дозволяють провітрювати приміщення.  Усі вікна FAKRO, що використали в проєкті, оснащені системами, що підвищують їх безпеку, довговічність, герметичність та термоізоляцію.


Перетворення будівлі млина у затишну оселю

 

Інформація

Розташування:

Дмосін Другі, Польща

Об'єкт: Житловий будинок, односімейний

Дата завершення

будівництва/здачі об’єкту:
2014-2017
Товари FAKRO:

13x FTP-V, 2x FDY-V proSky, 2x FDY-V/U proSky,
6x BXP, 3x FYP-V proSky, 3x FYU-V proSky

Фотогалерея проєкту