Будинок з пасивними даховими вікнами FAKRO у Відні

У житловому районі Відня повністю відремонтували будинок, збудований наприкінці 19 століття. На піддашші встановили пасивні дахові вікна FTT U8 Thermo та укомплектували їх зовнішніми ролокасетами ARZ Z-Wave. Мешканці зможуть не лише економити на опаленні, але й на кондиціонуванні влітку, а це дозволить їм подбати про клімат планети.

Житловий квартал Ottakring, у якому розташована будівля, віднедавна приєднався до Віденського кліматичного альянсу. Жителі прагнуть різними способами захищати навколишнє середовище та клімат. У рамках цього проекту передбачено оновлення будівель, на які припадає 40% викидів від опалення та кондиціонування.

Будинок з пасивними даховими вікнами FAKRO у Відні

Кутову будівлю збудовали у 1872 році у районі Ottakring, Redtenbachergasse. Тепер її повністю реконструювали та створили енергоефективний сучасний житловий будинок на субсидії отримані від віденського уряду. Реноваційні роботи включали утеплення фасаду, заміну вікон та дверей. Крім того, піддашшя розширили на два поверхи, встановили ліфт та вентиляційну систему та оптимізували структуру приміщень.

Найкраща енергоефективність на мансарді

Мета архітекторів полягала в тому, щоб досягти стабільної високої якості проживання завдяки тепловому переобладнанню. Вимогам замовника щодо максимальної енергоефективності на піддашші відповідали суперенергозберігаючі дахові вікна FAKRO FTT U8 Thermo. Вікна FTT з інноваційною будовою забезпечують чудові параметри теплоізоляції. Сьогодні це найтепліші дахові вікна з одним склопакетом серед доступних на ринку. Вони спеціально розроблені для пасивних будинків. У поєднанні з ущільнюючими комірами EHV-AT або ESV-T вікно FTT U8 Thermo досягає коефіцієнта теплопровідності Uw=0,58 W/м2K. Зовнішня ролокасета з електроуправлінням ARZ забезпечує оптимальний захист від літньої спеки та зменшує втрати тепла взимку. Це дарує приємну температуру в кімнаті протягом усього року.

Професійний ремонт

Над технічним вдосконаленням та реконструкцією мансарди працювала австрійська компанія Fahrenberger. Вони розширили мансарду на два поверхи та повністю теплоізолювали фасад. Оскільки Fahrenberger вперше використовували продукти FAKRO, торгові представники компанії FAKRO провели тренінг та продемонстрували майстер-клас із встановлення енергоефективних вікон та ролокасет. Всі роботи завершили восени 2019 року. Будинок містить 19 сучасних, залитих природним світлом квартир з повністю обладнаними кухнями та санвузлами.

Будинок з пасивними даховими вікнами FAKRO у Відні

 

Інформація

Розташування:

Архітектор:

Підрядник:

 

Завершення будівництва:

1160 Відень, Redtenbachergasse 17

Dipl.-Ing. Thomas Fleißgarten

Fahrenberger

 

осінь 2019

 

Товари FAKRO:

Перший поверх мансарди:

26x FAKRO FTT U8 Thermo, вікна з підвищеною віссю обертання з трикамерним енергозберігаючим склопакетом

23x ARZ Z-Wave, ролокасети

 

Другий поверх мансарди:

12 x FAKRO FTT U8 Thermo, вікна з підвищеною віссю обертання з трикамерним енергозберігаючим склопакетом

12 x ARZ Z-Wave, ролокасети

 

Пасивні дахові вікна FTT U8 Thermo