Дахові вікна FAKRO у квартирі на Подолі

В Україні з’являється щоразу більше цікавих дизайн-проєктів квартир. У нових житлових комплексах передбачено багато розумних рішень, які дозволяють кожному власнику квартири розробити максимально індивідуальне планування своєї оселі. Про один із таких проєктів сьогодні ми Вам розповімо.

У історичному районі Києва, Подолі, звели житловий комплекс  «Львівський квартал». Сім десятиповерхових будинків відрізняються великою поверхнею засклення та зручним плануванням. Будова даху у такого типу будівлях доволі нетипова, а саме похила. Це дозволило замонтувати сполучення дахових вікон FAKRO.


Дахові вікна FAKRO у квартирі на Подолі

Дворівневі квартири на верхніх поверхах тепер мають гарне природне освітлення. В результаті отримали ЖК з сучасною конструкцією та з власним характером. 

Надія Шульга, архітектор дизайн студії HB Interiors, покаже нам, як виглядає одна з квартир на топовому поверсі  ЖК «Львівський Квартал».

Надія розробила дизайн квартири для молодої та дуже творчої особистості. Замовниця - професійний візажист, тож основною її вимогою було отримати простір, що відповідатиме її внутрішньому світу та професійним потребам. Щодо стилістики, дівчина обрала еклектичний інтер’єр  у скандинавському стилі.

Загалом отримали дуже світлий та ніжний простір з багатьма цікавими концептуальними вкрапленнями.

«Всі приміщення об’єднані однією концепцією, але кожне має щось своє. Хоча квартира двоповерхова, її площа невелика. Тому в першу чергу ми подбали про функціональність та ергономічність, а потім додавалась вже краса. Думаю все вийшло» - розповідає Надія.


Дахові вікна FAKRO у квартирі на Подолі

Суттєвої  індивідуальності інтер’єру додали дахові вікна. Архітекторка врахувала це під час планування. Форма та розміщення дахових вікон дали поштовх до створення ще однієї цікавої деталі інтер’єру.

«Дахове вікно у спальні було саме таким елементом. Ми зробили на стелі геометричний малюнок і обрамили його. Мені здається, дуже класно лежати і дивитися на небо, а якщо буде дуже сильно світити сонце, то завжди можна закрити ролети» - додає Надія.

Врахували і те, що дахові вікна у вітальні та makeup room створюють неповторний малюнок у кожному просторі. Для того, щоб використати власний текстиль, самотужки розробили спеціальні кріплення для похилої конструкції вікна. Все вийшло дуже органічно.


Дахові вікна FAKRO у квартирі на Подолі

 

Інформація

Розташування:

м. Київ, Шевченківський район, (історичний Поділ)

Об'єкт: ЖК «Львівський Квартал» 

Дизайн студія, архітектор:

HB Interiors, Надія Шульга

Дата завершення

будівництва/здачі об’єкту:
2019

Будівельна компанія:

РІЕЛ
Товари FAKRO у квартирі:

дахові вікна FTS-V U2 - 9 шт.

Загальна кількість товарів FAKRO у ЖК:

дахові вікна FTS-V U2 - 202 шт

Фото - квартира на Подолі

Поділитися цим матеріалом на