Житловий комплекс з даховими вікнами FAKRO

 

Новий проект житлового комплексу  Новий Вердон, що у Руді Сілезькій, став справжнім ковтком свіжого повітря. Він ефективно поєднує у собі на перший погляд непоєднувані характеристики.

 

 

Житловий комплекс з даховими вікнами FAKRO

Омріяна композиція

Як саме у новому будинку житлового комплексу Новий Вердон було поєднано протилежні характеристики?

Почнімо з початку. Раніше на місці новозбудованих об’єктів стояли будівлі з малогабаритними квартирами для робочого класу, так звані «фамілоки», традиційні сілезькі забудови.  У 2016 році їх було знесено. У новому проекті використали мотиви старої Сілезької архітектури, яка є частиною ідентичності регіону. В результаті отримали будинок, який успішно поєднує у собі характеристики хорошої архітектури минулого, але водночас є справжнім ковтком свіжого повітря серед довколишніх забудов. Попри те, що він вирізняється своїм виглядом, він гармоніює з навколишнім ландшафтом. Він сучасний, хоч нагадує стару забудову. Простий фасад навпаки підкреслює його виразність. Це будівля з характером.

 

Елементи цілісності

Новий будинок схожий на історичні околичні будівлі, зокрема і габаритами, похилим дахом, покритим черепицею та фасадом з червоної цегли. Його сучасність підкреслена мінімалістичним та простим оздоблення як всередині, так і ззовні. Для зручності пересування у будівлі встановлено ліфт. Ще одним сучасним елементом, який застосували у новобудові, стали дахові вікна FAKRO. Вони наповнюють простір всередині природнім світлом та свіжим повітрям. Було створено справжні великі засклення за допомогою моделей вікон proSky, а також за допомогою утворення сполучень обертальних та карнизних вікон. Так отримали унікальний дизайн та виразний характер споруди. Балкони, тераси і вікна збагачують естетичність всієї будівлі. Це не лише красивий архітектурний стиль, але й комфорт майбутніх мешканців.

Фото житлового комплексу