Пентхаус у самому серці Відня з вікнами FAKRO

Розкішна нерухомість № 10 це новий впізнаваний орієнтир у самому серці історичного Відня. Справжньою архітектурною родзинкою тут стали дахові вікна FAKRO, розроблені спеціально для цього проекту.

Будівля N°10 розташована у першому районі Відня, що славиться своєю історичною та культурною спадщиною. Посеред історичних будівель, кілька хвилин ходьби від Собору святого Стефана, ми бачимо розкішний будинок зі справді дивовижним екстер’єром. Споруда містить житлові та офісні приміщення. Фасад знизу догори покритий панелями коричневого та золотого кольорів, а ритмічно вигнута форма вражає експресивністю та індивідуальністю.

Пентхаус у самому серці Відня з вікнами FAKRO

Дизайн на найвищому рівні

Особлива естетика полягає у архітектурі класичної похилої стелі горища, що простягається на два поверхи. Нестандартні енергозберігаючі дахові вікна FAKRO з електроуправлінням утворюють галерею світла. Між даховими вікнами FAKRO встановили невідкривальні дахові вікна FNP з склопакетом P2 та з нанесеним світловідбиваючим шаром H5. Це дозволило отримати ефект суцільної лінії вікон.

Віконна та деревообробна компанії застосували спеціальні рішення, які дозволили замонтувати вікна з маркізами AMZ Z-Wave та AMZ Solar на одному рівні з фасадними панелями. Потрійне ущільнення у вікнах стало додатковою гарантією герметичності даху.

Мансарда із нетиповими вікнами

Інтер’єр створює цілком новий рівень комфорту. Будинок N°10 має їдальню, бібліотеку, тренажерний зал, підземний паркінг для мешканців та цілодобові послуги консьєржа.

Апартаменти збудовані із матеріалів найвищої якості. Функціональне плануванням поверхів передбачає квартири площею від 50 до 240 м2.

Ексклюзивність особливо помітна на піддашші. Квартири-пентхауси мають вихід на терасу на даху, де облаштовано джакузі. Проте найдорожчим є, беззаперечно, вид на казкову панораму Відня.

Пентхаус у самому серці Відня з вікнами FAKRO

Завдяки тісній співпраці із інженерами FAKRO, вікна та інші пов’язані рішення розробляли для цього проекту індивідуально. Енергозберігаючі вікна з електроуправлінням FAKRO FTW P5 Z-Wave і FPW P5 Z-Wave та маркізи AMZ Z-WAVE і AMZ Solar були інтегровані із сучасною системою будинку ("Smart Home") для максимального комфорту його мешканців.

Дахові вікна пропускають велику кількість світла та створюють інтер’єр з винятковою атмосферою.

 

Інформація

Розташування:

Будівельна компанія:

Архітектор:

Підрядник:

 

Завершення будівництва:

Площа:

1010 Відень, Renngasse 10

JP Immobilien

3XN (Design)

Sauritschnig Alu-Stahl-Glas GmbH (Сантехніка)

Prameshuber Holzbau GmbH (Деревообробна компанія)

 

2019

16.000 m2

Товари FAKRO:

64x FTW P5 Z-Wave - енергозберігаючі обертальні дахові вікна з електроуправлінням

90x FPW P5 Z-Wave - енергозберігаючі з підвищеною віссю обертання дахові вікна з електроуправлінням

26x FXW P5 – невідкривальні вікна

24x FNP P2/H5 „blind elements“ вікна невідкривальні

2 x FSW вікна для видалення диму

158x AMZ Z-WAVE - маркізи з електроуправлінням

26x AMZ Solar - маркізи з електроуправлінням

Пентхаус у центрі Відня - фотогалерея

Nowy YouTube