Будинок-пам'ятка архітектури в Австрії з сучасними даховими вікнами FAKRO

Часто модернізація пам'яток архітектури викликає певний острах у підрядників. Тип паче, коли мова йде про осучаснення, а не реставрацію. До таких будівель завжди прикута пильна увага суспільства. Одне невдале рішення - і можна знищити надбання всієї громадськості. Тому компанія FAKRO та архітектурне бюро взялися до роботи з особливим розумінням важливості цього завдання. 

У пошуках історичного краєвиду

Концепція розбудови була досить новаторською. Згідно з проєктом тут розмістили п'ять сучасних апартаментів. Простора кухня, ванна кімната, відкритий салон - все для вигоди майбутніх мешканців. Пам’ятаймо, що будинок розташований у центральній частині міста. Довкола - одні з найкрасивіших споруд у світі. Важливим стало проекспонувати вид за вікном, звичайно не одним.


Будинок-пам\'ятка архітектури в Австрії з сучасними даховими вікнами FAKRO

Тож компанія FAKRO та архітектори із Timo Huber + Partner розробили проєкт, який включає 13 відхильно-обертальних вікон  FPU P5 preSelect.  Вікна в сполученні з глухими заскленими поверхнями. Разом це 6 метрів заввишки! У такий спосіб досягнули потрібної функціональності. Мешканці зможуть не лише відчиняти вікно FAKRO, а й змінювати тип відчинення з обертального на відхильний. 

 

Це піддашшя зазнало кардинальних змін. Ззовні “аристократична” та дещо помпезна будівля, ховає всередині лаконічний та сучасний інтер'єр. Це місце надзвичайно світле, воно надихає та наповнює позитивними емоціями. Наш проєкт став символом вдалого поєднання минулого з теперішнім.


Будинок-пам\'ятка архітектури в Австрії з сучасними даховими вікнами FAKRO

Інформація

Розташування:

Auerspergstraße/Doblhoffgasse, 1010 Відень, Австрія

Об'єкт: Приватний житлово-офісний будинок
Архітектурне бюро: Timo Huber + Partner Architekten 
Товари FAKRO:

13 x FPU P5 preSelect - 94x140 см 

3 x FEU L3 P2 - 94x140 см

Будівельний підрядник: Obenauf GmbH

Інтер'єр / екстер'єр