Помістя з просторим надвірком

Персінгем – найменше село у Нідерландах. Тут проживає всього 89 жителів. Та це зовсім не причина тікати до міста. Навпаки, це приклад того, як можна вдало використати чарівність навколишньої місцевості та створити будинок мрії.​

Цей новий реалізований проєкт FAKRO вразив усіх. Чи зможете Ви повірити, що ця будівля раніше була фермою? А тепер це приклад вдалого архітектурного поєднання традиційного з сучасним. Вирізняє проєкт простора надвірна споруда у кутовій частині очеретяного даху. Природне світло потрапляє у приміщення крізь дахові вікна FAKRO нагорі та фасадні вікна і двері з ексклюзивної лінії FAKRO INNOVIEW.


Помістя з просторим надвірком

Оаза світла...

Велика площа вікон створює оазис природного світла. Це особливо помітно у спальні. З двох сторін похилого даху тут замонтували вікна з підвищеною віссю обертання та з нижнім доосвітленням (FDY-V / U U3, Duet proSky).  Для створення теплої атмосфери у будинку залишили непофарбованими дерев’яні балки. Крізь велике фасадне вікно INNOVIEW відкривається прекрасний вид на сад і луки природного заповідника Ooijpolder. Для захисту від сонця дахові вікна облаштували складчастими шторами (APF). Фасадні вікна INNOVIEW – це ідеальне поєднання профілю з дерева та алюмінію.  Вони характеризується особливою міцністю та безшовним сполученням.

Функціональна мансарда...

На першому поверсі господарської будівлі розмістили гараж, офіс та кімнату з  додатковою кухнею. З офісу відкривається вид на сад з басейном. Нагорі є велика мансарда з тренажерним залом та складом. Для підтримки класичного стилю будівлі використали дахові обертальні вікна зі шпросами FAKRO (FTP-V / C).


Помістя з просторим надвірком

 

Фотогалерея. Персінгем, Нідерланди