Бутіковий, сільський гостьовий будинок

Лише уявіть собі - Ви прогулюєтеся вузькими вуличками Іспанії, минаючи столітні кам’яні будинки, а глянувши трохи вдалину, перед Вами відкривається вид на виноградники…саме в такому місці, в провінції La Rioja серед інших будинків вирізняється Палац графів Цірак. Субтильне поєднання сучасності з традиційністю палацу 18 століття. Особливої атмосферності приміщенням на піддашші додає природне світло, яке проникає крізь мансардні вікна компанії FAKRO.

Villalba de Rioja розташована біля підніжжя гори Обаренес та за 4 км від найбільшої у світі концентрації сторічних виноградників, в El Barrio de la Estación de Haro.  Провінція просто «дихає» історією, яку залишили після себе її відомі мешканці: сім’я Д. Педро Руїс дель Кастільо - засновник міста Мендоса в Аргентині, граф Цірак та графиня Кастільо Фієль.

Сьогодні палац виконує роль гостьового будинку, який пропонує 8 кімнат та апартаментів з розкішною ванною класу люкс. Приміщення зберегли свій автентичний стиль, багатий на природні матеріали, такі як камінь та дерево, і  доповнились дизайнерськими меблями. Піддашшя набуло атмосферності завдяки використанню дахових вікон, які вигідно підкреслили фактуру кам’яних стін та прикрасили світлом автентичний інтер’єр.

Це ідеальне місце для людей, які цінують спокій та незалежність, помічають деталі та милуються навколишньою природою. Для забезпечення приватності та захисту від надмірного нагрівання приміщення власник замонтував зовнішні маркізи.

 

Бутіковий, сільський гостьовий будинок

 

 

СКАЧАТИ ІНФОРМАЦІЮ