Амбітна реновація на каліфорнійському побережжі

Був звичайний дощовий день 2008 року, коли сьогоднішній власник відкрив для себе будинок, обведений жовтою попереджувальною стрічкою, в тихому віддаленому від густо забудованого Сан-Франциско місці.  Будинок був в жалюгідному стані, але достатньо було озирнутись, щоб помітити унікальність його розташування.

Амбітна реновація на каліфорнійському побережжі

 

Вид на рай

Поставлена ціль вимагала від інвестора та архітектора дуже багато роботи. Великий внесок у її реалізації сміливої ідеї зробили дахові вікна FAKRO. Унікальна конструкція вікна-балкону дозволила наповнити спальню простором та відкрити неймовірний вигляд на простори Тихого океану. Після відчинення вікно FGH-V Galeria утворює балкон. Це збільшує площу піддашшя, дозволяючи впустити до спальні свіже повітря та заспокійливий шум океану. Конструктори подбали також про його естетичний вигляд та високі технічні параметри.

Екологічний проект

Під час реновації будинку використовувались дошки, отримані внаслідок рециклінгу, з яких збудовано дерев’яну терасу на першому поверсі та балкон, в якому знаходиться сауна. Інтер’єр будинку пристосований до комфортного проживання в ньому.

Перший поверх заповнила відкрита кухня в формі бару та добре освітлена простора їдальня. Верхня частина барної стійки, як і стеля над входом, теж виготовлені з деревини.  Дерев’яний фасад будинку стійкий до дії шкідників та довговічний завдяки стародавній японській технології обробки деревини.

Доступний для кожного

На даний момент будівлі здається в оренду. Кожен, хто перебуває в околицях Сан-Франциско, може її винайняти та насолодитись проживанням у модерному будинку на березі океану. Туристи, які тут зупиняються , запевняють, що обов’язково сюди повернуться. Тут варто пожити. Вистачить лише стати у відкритому вікні-балконі FGH Galeria та помилуватись безмежністю океану.

 

 

СКАЧАТИ ІНФОРМАЦІЮ