Рятуємося від спеки в мансарді

Літо вже близько. У цей період власники мансард починають задумуватися над вирішенням однієї проблеми – спеки на своєму піддашші. Житлова мансарда попри наявність багатьох переваг, через свою будову більше нагрівається. Проте цю проблему вирішують ще на етапі будівництва. Достатньо застосувати рекомендований шар утеплювача, який є чудовою ізоляцією не лише взимку, але й влітку.

А як же вирішити питання із даховими вікнами? Крізь скло вони пропускають велику кількість світла, а разом з цим і, на жаль, тепла.  У вас залишається два варіанти: жити без вікон, або встановити аксесуари, які вирішають питання настирливих променів. Виявляється все дуже просто.

 

Маркіза для захисту від нагрівання


Рятуємося від спеки в мансарді

Легке управління зовнішніми маркізами за допомогою пульта

Для захисту від нагрівання оберіть зовнішні маркізи FAKRO. У розгорнутому вигляді – це тканина сітчастої структури. Вона затримує промені та тепло ще до потрапляння на скло. Але при цьому ви не втрачаєте вид назовні. Це важливо. Інший варіант – зовнішні ролокасети. Це хороше рішення для графічних дизайнерів, котрі потребують для роботи цілковитої темряви.

Рятуємося від спеки в мансарді

Маркіза ззовні. Відчинене вікно

Рятуємося від спеки в мансарді

Маркіза. Вид зсередини

Москітна сітка для дахових вікон

Дахові вікна FAKRO мають дві позиції для мікропровітрювання. Також вікна можна відчиняти обертальним способом посередині коробки, або відхиленням повністю навстіж. Так ви можете провітрювати приміщення та насолоджуватися вечірньою прохолодою. Звичайно, поки до кімнати не залетять всілякого виду комахи. Для боротьби з найстрахітливішими комарами використовують цілком звичайні москітні сітки AMS. Москітна сітка монтується по відкосах. Згортати та розгортати ви можете її вертикально згори вниз.

Рятуємося від спеки в мансарді

Москітна сітка. Вид зблизька

Рятуємося від спеки в мансарді

Москітна сітка замонтована по відкосах

Затінення приміщення та декор 

Компанія FAKRO розробила для своїх дахових вікон штори та жалюзі, які гарно затінюють приміщення. А ще вони доповнюють інтер’єр, адже ви можете індивідуально обрати колір, текстуру та візерунок.

Штори ARF та зовнішні аксесуари FAKRO є у варіанті з електроуправлінням Z-Wave. Це дуже зручно та особливо рекомендовано, коли вікна замонтовані високо.

Рятуємося від спеки в мансарді

Складчаста штора для дахового вікна

Рятуємося від спеки в мансарді

Різні кольори штор для дахових вікон

Переглянути асортимент аксесуарів FAKRO