ВИД НА ТИХИЙ ОКЕАН З ЧОТИРЬОХ УНІКАЛЬНИХ ДАХОВИХ ВІКОН

Старий "ексцентричний" будинок на каліфорнійському побережжі піддався реновації та трансформувався в ідеальне місце для відпочинку. Із спальні відкривається неймовірний вид на Тихий океан завдяки унікальним даховим вікнам

ВИД НА ТИХИЙ ОКЕАН З ЧОТИРЬОХ УНІКАЛЬНИХ ДАХОВИХ ВІКОН

 

Будівля 70-тих років

 

Реконструкція будівлі в Болінасі тривала понад один рік. Архітектор Елетеа Паттон та власник будинку поставили перед собою ціль створити багатофукціональний дім, максимально використовуючи оригінальні матеріали будинку. Результатом цих старань став художній, еклектичний дім із великим красивим садом та неймовірним краєвидом на затоку Сан-Франциско.  

 

Функціональний простір

 

Інтер’єр будинку вражає своїм неповторним характером. Простора кухня поєднана з їдальнею мають вид на сад та терасу, яка була побудована з дошок старого будинку. На другому поверсі добудовано балкон, на якому розміщена бочка-сауна. В спальні на останньому поверсі дахові вікна FAKRO відкриваються на Тихий океан та забезпечують неймовірний краєвид відразу після прокинення. Також вікна-балкони FGH-V Galeria після відчинення додають  простір та можливість відчути морський бриз у своїй спальні. Під час зачинення поручні ховаються у вікні, що захищає їх від бруду та пошкоджень.

 

«Коли ми в інтернеті натрапили на вікна-балкони FAKRO, то це виглядало надто добре, щоб бути правдою – так ніби вікна були створення власне для цього будинку. Потрібно було їх доставити з Польщі та перевести через все США аж до західного узбережжя. Але коли ми вже їх отримали, то зрозуміли, що вартувало на них чекати. Якість просто вражаюча та видно, що служити вони будуть довгі роки» - коментує власник будинку.

 

Довговічність та естетика

 

Дерев'яний фасад був виготовлений за давньою японською технологією, яка підвищує його довговічність та захищає від шкідників без використання хімічних речовин. Вона полягає в обпалюванні дошок аж до утворення обвугленого зовнішнього шару, що дає дуже цікавий естетичний ефект.

На даний момент цей будинок із трьома спальнями та двома ванними кімнатами можна орендувати та відчути атмосферу цього незвичного місця.

 

СКАЧАТИ ІНФОРМАЦІЮ