Поділитись

Дві Золоті Медалі МПВ для товарів FAKRO
2015-02-11

Дві Золоті Медалі МПВ для товарів FAKROНа цьогорічному конкурсі виставки BUDMA 2015 аж два товари фірми FAKRO були нагороджені Золотою Медаллю Міжнародної Познанської Виставки. Визнання інноваційним товаром найвищої якості отримали супертермоізоляційні сходи на горище LWT і вікно для пласких дахів DXW.

 

DXW

Дві Золоті Медалі МПВ для товарів FAKRO FAKRO – це одна з найінноваційніших фірм в Польщі. Над вдосконаленням товарів FAKRO працює понад сто конструкторів. Результатом їхньої роботи є вікно для пласких дахів, по якому, завдяки спеціальній конструкції з підвищеною міцністю та антиковзним покриттям, можна ходити. Поверхня вікна DXW поєднується з поверхнею покрівельного матеріалу утворюючи безпечний простір тераси. Цей товар підтверджує філософію фірми, яка створює свої товари під гаслом: „дахові вікна, що випереджають майбутнє”.
  LWT
Дві Золоті Медалі МПВ для товарів FAKRO Фірма FAKRO не лише віце лідер на світовому ринку дахових вікон, але й провідний виробник сходів на горище. Золотою медаллю МПВ нагороджено один з найновіших товарів FAKRO, енергозберігаючі сходи на горище з зручною, дерев'яною драбиною, в яких основний акцент зроблено на зменшення втрат тепла. Сходи LWT – це найвищий клас щільності та найкращий комфорт в користуванні.

До конкурсу на Золоту медаль Міжнародної Познанської Виставки щорічно подають більше як 500 товарів. Престижну нагороду отримують найінноваційніші товари, які відповідають встановленим критеріям та вимогам журі. Урочисте вручення нагор під час МІжнародної Будівельної Виставки BUDMA в м. Познань, відбудеться 10 березня 2015.