Поділитись

Відомі лауреати FAKRO inspires – space for new visions 2016

Фірма FAKRO, світовий виробник дахових вікон, черговий раз була організатором міжнародного конкурсу для архітекторів  FAKRO inspires – space for new visions.

Конкурс офіційно закінчився 3 жовтня.

Завданням конкурсу було виконання концепції проекту – візуалізації з перебудови існуючого будинку публічного користування з використанням товарів FAKRO.

На конкурс прислали багато робіт, які дивували винахідливістю та новаторством. Надіслані роботи оцінювало міжнародне журі у складі:

Indira van't Klooster (NL) – головний редактор “A10 new European Architecture Cooperative”, автор Reactivate!of Duch Architecture (2013) і Forty and Famous, 10 інтерв'ю з молодими архітекторами Європи (2016),

Anna Judina (FR) – автор публікацій про архітектуру та дизайн, головний редактор журналу “Monitor”, автор Lumitecture (2016), Furnitecture (2015) та Phase: the Architecture of Jakob+MacFarlane (2013),

Sabina Sujew (PL) – магістр мистецтва, менеджер з експорту FAKRO.

Журі зіштовхнулося з важким завданням, оскільки рівень проектів був незвично високим. Після багатогодинних обговорень стали відомі переможці:

I місце – 5000 €

Antonio Torres Sanz з Іспанії

II місце – 3000 €

Filomena Visone з Італії

III місце – 2000 €

Warat Rodpechprai з Тайланду

 

Конкурсна комісія також відзначила таких учасників:

Davide Roth з Великобританії

Jeffrey Clancy з США

Javier Serrano Fajardo i Isabel Gomez Garcia з Іспанії

 

"Роботи, прислані на цьогорічний конкурс були на дуже високому рівні. Товари марки FAKRO ідеально вписалися в ці міжнародні проекти. Це доводить те, що функціональність товарів FAKRO ідеально відповідає архітектурним вимогам  у всьому світі. Природне світло та вентиляція підвищують комфорт перебування в наших будинках та офісах, а світові тренди показують напрямок подальшого розвитку товарів FAKRO. Тому ми також відкриті для потреб міжнародного клієнта. Ми використовуємо ці знання та  впроваджуємо ці закордонні норми та архітектурні вимоги, розвиваючи та постійно удосконалюючи наші товари"коментує Sabina Sujew, член журі, менеджер з експорту FAKRO.

Учасники цьогорічного конкурсу FAKRO inspires – space for new visions 2016 з неймовірним відчуттям естетики та знанням переваг товарів марки FAKRO інтегрували їх в різноманітні будівлі по цілому світі, даруючи їм так зване нове життя.

Дякуємо всім архітекторам за участь у конкурсі, та вітаємо переможців.

Запрошуємо переглянути роботи переможців тут