Поділитись

„ОСКАР ДИЗАЙНУ” в руках FAKRO

4 липня в Aalto Theater в Ессені відбулася урочиста церемонія вручення нагород Red Dot Design 2016, однієї з найпрестижніших в світі нагород за дизайн, якою кожного року відзначають фірми-засновники нового напрямку в сфері дизайну. Переможця визначало міжнародне журі. Компанія FAKRO, яка славиться своїми інноваційними, функціональними  та естетичними товарами, була удостоєна цієї престижної нагороди. Red Dot Design – це „Оскар дизайну”, який отримало вікно для пласких дахів DEF DU6.

"Слідуючи за сучасними тенденціями в сфері будівництва і промислового дизайну компанія FAKRO  є автором понад 140 патентних заявок. Ми знаємо, що сьогодні клієнт потребує функціонального та в той же час красивого товару, саме тому сучасний дизайн показує нам шлях при проектуванні нового товару" – з гордістю підсумовує Вацлав Майох, керівник проектного відділу групи FAKRO.

У заході взяли участь більше 1 200 гостей з 57 країн світу. Серед виробників і дизайнерів були також присутні представники FAKRO – польського лауреата цьогорічного конкурсу.

Гала нагородження Red Dot Design має 60-річну історію, і є однією з найважливіших нагород в сфері промислового дизайну.

Інж. Гуннар Пішер, фахівець відділу дистрибуції та консультант архітекторів, підкреслив, що команді FAKRO, за допомогою вікна для пласких дахів DEF DU6, вдалося зробити величезний крок в сфері дизайну продукції і поєднати високу якість продукції FAKRO з високими естетичними вимогами.