Поділитись

Потрійне золото для FAKRO

Аж 3 товари марки FAKRO, світового виробника дахових вікон та сходів на горище, отримали Золоту Медаль Виставки BUDMA 2017.

Традиційно медаль присвоюють найбільш інноваційним товарам та цікавим рішенням в будівельній галузі. Конкурсна комісія виділила 29 товарів, серед яких відзначили аж 3 товари марки FAKRO: відхильно-обертальне дахове вікно FPP-V preSelect2, розсувні двері INNOVIEW HST Sky,  супертермоізоляційні сходи на горище LTK Energy.

Відхильно-обертальне дахове вікно FPP-V preSelect2, відчиняється ширше ніж в класичних версіях. Вікно має майже на  30% більший діапазон можливості відхилення рами, що дозволяє ще оптимальніше використати простір на піддашші. Це ідеальне рішення для людей, які дбають про комфорт та цінують гарний краєвид з вікна.

Також було відзначено і розсувні двері INNOVIEW HST Sky. Сучасне поєднання стійкої зовнішньої алюмінієвої рами та внутрішньої дерев'яної в нагороджених дверях HST Sky гарантують стійкість та високу естетику приміщення. Фасадні вікна це абсолютна новинка в асортименті фірми FAKRO. Це сучасне рішення було сконструйовано завдяки 25-літньому досвіду фірми FAKRO на світовому ринку виробництва вікон.

Третя золота медаль потрапила до FAKRO за супертермоізоляційні сходи на горище LTK Energy. Це досконале рішення для енергозберігаючих будинків та будинків, в який існує значна різниця температур між житловим приміщенням та нежилим горищем.

"З нетерпінням чекаємо на виставку BUDMA 2017. Не лише через нагородження Золотими Медалями, хоча це, звичайно, дуже приємно, але й тому, що виставки  це одна з найкращих можливостей для започаткування та покращення стосунків з нашими партнерами" – пояснив директор з маркетингу Славомір Гавлік.

Урочисте вручення Золотих Медалей відбудеться під час Міжнародної виставки Будівництва та Архітектури BUDMA, яка відбудеться з 7 до 10 лютого, 2017 року в Познані.