Pakiety szybowe

Нестандартні склопакети

Szyba witrażowa

Вітражні склопакети

Процес виготовлення вітражу полягає в накладанні кольорів малюнку з смоли на скло. Простір між контурними лініями заповнюється кольоровою смолою. Лінії з смоли не пропускають світла. Використовуються напівпрозорі кольори, залежно від інтенсивності барвника. Можна так само нанести лише контур. Зважаючи на візуальний ефект та миття вікна, візерунок наноситься з внутрішньої сторони склопакету. В наявності є 200 стандартних візерунків або, за бажанням клієнта, можна розробити індивідуальний. Більше того, кожен клієнт може сам створити свій власний оригінальний малюнок, який буде нанесений на скло. Дахові вікна з вітражними склопакетами підкреслюють унікальність інтер'єру, а також надають оригінального характеру сучасному оформленню горища.

Візерунки вітражів

 

Натисніть на мініатюру, щоб збільшити.

Візерунки вітражів Візерунки вітражів Візерунки вітражів Візерунки вітражів Візерунки вітражів Візерунки вітражів
Візерунки вітражів

Ламінований склопакет (безпечний) з легкозмивним покриттям

Зовнішнє скло гартоване та покрите легкозмивним покриттям. Спеціальне покриття зменшує накопичення бруду на склі, що дозволяє тримати вікно в чистоті. На першому етапі покриття вступає в реакцію з ультрафіолетовими променями природного денного світла, при цьому розкладається органічний бруд. Друга частина процесу відбувається, коли по склу тече дощ або вода. Оскільки скло має гідрофільне покриття, вода по ньому тече не краплями, а рівним потоком, змиваючи бруд. У порівнянні зі звичайним склом, воно швидше висихає, а вода не залишає плям. Внутрішнє ламіноване скло складається з двох шарів, які мають товщину по 3 мм кожен, між якими знаходиться  плівка ПВБ, завтовшки 0,38 мм. Ламіноване скло вставлене в склопакет з внутрішньої сторони приміщення та покрита низькоемульсійним шаром зсередини. У випадку розбиття ламінованого скла, уламки залишаються приклеєними до плівки. Ламіноване скло зменшує проникнення УФ-випромінювання на 92%.

Візерунки вітражів

Абсорбційний склопакет - W

Зменшує проникнення сонячного проміння до приміщення. Склопакет доступний в наступних кольорах: синій, коричневий, графіт і зелений. Гартоване поглинаюче скло вставляється в склопакет з зовнішньої сторони. Натомість зсередини склопакету знаходиться скло з низькоемульсійним покриттям.

Візерунки вітражів

Склопакет з візерунком - O

Одна з поверхонь скла залишається гладкою, натомість інша має рівномірні, або ж не рівномірні візерунки з різними узорами. Поверхня з візерунком повернута до середини склопакету натомість гладка поверхня – ззовні, що забезпечує легке миття склопакета. Склопакет з візерунком – це склопакет із гартованого скла ззовні та скла, покритого низькоемульсійним шаром зсередини.

Візерунки вітражів

Світловідбиваючий склопакет - H

Відбиває сонячне проміння зсередини як дзеркало. Склопакет доступний в наступних кольорах: синій, коричневий, графіт і зелений. Виготовляється і позорий світловідбиваючий склопакет. Світловідбиваюче скло вставляється в склопакет із зовнішньої сторони, а зсередини – скло з низькоемульсійним покриттям.

Візерунки вітражів

Суперенергозберігаючий склопакет

Це двокамерний склопакет в конструкцію якого входить одне гартоване скло товщиною 4 мм (зовнішнє скло), та два теж гартованих скла товщиною 4 мм з низькоемісійного скла (внутрішні скла). В цьому склопакеті низькоемульсійне покриття є на двох крайніх шибах повернуте до середини склопакета. Обидві щілини між склами мають по 10 мм і заповнені інертним газом. Така будова склопакета дає змогу забезпечити чудові параметри енергозбереження U=0,5 Вт/м2С. Використання суперенергозберігаючого склопакету в значній мірі зменшує втрати тепла через дахове вікно.

Візерунки вітражів

Звузоізоляційний склопакет

Суттєво знижує проникнення шуму в приміщення. Складається із зовнішнього гартованого скла та спеціального ламінованого внутрішнього скла. Внутрішнє скло має шар звукоізоляційної плівки, яка додатково обмежує проникнення шуму. Склопакет заповнений інертним газом – криптоном. Склопакет має чудові параметри акустичної ізоляції Rw шиби = 41дБ. Додатково склопакет поглинає випромінювання УФ на 98%. Вікно з звукоізоляційним склопакетом виготовляється стандартно без вентиляційної щілини.

Візерунки вітражів

 

 


 

Антизламнимний склопакет класу P4, з поглинання УФ випромінювання на 99%

Антизламний склопакет так званий охоронний має підвищену стійкість до вламування і розбиття. Антизламне скло знаходиться зсередини приміщення і складається з двох шарів скла, шириною по 4 мм, які з'єднані плівкою PVB товщиною 1,52 мм. Антизламне скло покрите низькоемісійним шаром. Вставляється в склопакет разом із гартованим склом ззовні.

Використання

  • в значній мірі захищає від вламування в приміщення через дахове вікно;
  • запобігає або обмежує ризик травмування у випадку розбиття скла, адже уламки скла тримаються плівки, мінімізуючи можливість поранення;
  • захищає від шкідливого УФ-випромінювання на 99 %;
  • має дуже хороші звукоізоляційні властивості.