Świetlik rurowy z giętką rurą światłonośną SLT

Світловий тунель з гнучкою світловідбиваючою трубою SLT

Світловий тунель SLT складається із купола, гнучкої світловідбиваючої труби довжиною 2,1м, декоративної рамки, призматичного розсіювача та набору для монтажу.

Використання цього типу світлового тунелю дає можливість освітлити всі приміщення в будинку, навіть ті, в яких немає можливості замонтувати дахові чи вертикальні вікна. Приміщення без доступу денного світла темне та незручне в користуванні. 

Світловий тунель SLT спрямовує світло, що попадає на купол, до світловідбиваючої труби. Далі сонячне проміння відбивається від стін гнучкої світловідбиваючої труби, спрямовується донизу та розсіюється. Замонтований на стелі розсіювач рівномірно розподіляє сонячне проміння, освітлюючи приміщення.

Світловий тунель можна також використовувати ввечері та вночі для освітлення, якщо заінсталювати всередину труби спеціальну лампу освітлення.

Świetlik rurowy z giętką rurą światłonośną SLT

 

 

 

 

Характеристика:

  • світловий тунель складається із наступних елементів: купола, ущільнюючого коміра, світловідбиваючої труби, призматичного прозорого розсіювача та декоративної рамки;
  • використання гнучкої світловідбиваючої труби дозволяє легко оминати потенційні конструкційні перешкоди, що значно знижує вартість та час монтажу. Максимальна допустима довжина світловідбиваючої труби в діаметрі 350 мм становить 400 см, а при діаметрі 550 мм – 600 см (більше 500 см потрібно використовувати підтягувачі);
  • спеціальні ущільнюючі коміри гарантують щільність та легкість монтажу;
  • світлові тунелі можуть бути замонтовані на похилих дахах із кутом нахилу 15° – 60° або на пласких дахах;
  • доступні три види комірів: для пласких покриттів, профільних і високопрофільних;
  • 7 років гарантії.

 

Переріз світлового тунелю SLT: 

Przekrój świetlika SLT

Галерея

Інструкції та підтримка

  Інструкція монтажу:

 

 ​ВІдео-інструкції монтажу:

 ​Підтримка: