Okna do płaskich dachów

Вікна для пласких дахів

Сучасні матеріали та стрімкий розвиток технології дають можливість будувати будинки із пласкими дахами. В будинках цього типу часто бувають приміщення, в яких немає можливості замонтувати стандартні вертикальні вікна. В кожному приміщенні повинно бути джерело природного освітлення, щоб почуватись в ньому комфортно. Ідеальним рішенням в такому випадку є монтаж спеціально спроектованих товарів для пласких дахів. 

Пласкі дахи - варіанти освітлення

Вікна для пласких дахів проектуються та виготовляються із матеріалів найвищої якості з застосуванням інноваційних рішень та з думкою про естетику будинку. Дуже хороші термоізоляційні параметри, велика кількість природного світла, можливість провітрювання, просте обслуговування та широкий асортимент аксесуарів говорять про те, що це продукти, які здатні забезпечити повний комфорт користування приміщенням під пласким дахом.

Доступні три типи вікон:

Вікна для пласких дахів

Тип F з інноваційним склопакетом

Вікна для пласких дахів

Тип C  з склопактом і куполом

Вікна для пласких дахів

Тип G з скляним сегментом

Основні переваги вікон для пласких дахів:

Основні переваги вікон для пласких дахів:

Енергозберігаюча конструкція

Завдяки відповідній будові вікна FAKRO для пласких дахів гарантують дуже хороші термоізоляційні параметри. Вікна доступні з однокамерним, двокамерним чи навіть трикамерним склопакетом, а вікна типу С оснащено ще додатковим куполом.

Вікна типу F доступні з трикамерним, пасивним склопакетом DU8. Коефіцієнт теплопровідності для цього вікна Uw=0,64 Вт/м2С, згідно норми EN 12567-2 , що дозволяє їх застосовувати в енергозберігаючому та пасивному будівництву.

Вікна типу C з трикамерним, пасивним склопакетом U8 (VSG) характеризуються коефіцієнтом теплопровідності  U=0,55 Вт/м2С згідно норми EN1873 (для розміру 120 x120 см). Це показник теплопровідності для цілого вікна. (коробки з рамою та куполом).  Використання цього типу склопакетів гарантують економію теплової енергії та нижчі рахунки за опалення під час холодної пори року.

 

Основні переваги вікон для пласких дахів:

Безпека

Вікна для пласких дахів DMF DU6 Secure i DXF DU6 Secure та DMC P4 Secure i DXC P4 Secure відповідають європейському 2 класу антизламності RC 2 згідно норми EN 1627. Окрім цього ці продукти характеризуються найвищим класом ударостійкості SB1200 згідно норми EN 1873.

Клас ударостійкості:
DMF DU6  -  5 клас - 950 мм згідно норми EN 14351-1
DXF DU6  -  5 клас - 950 мм згідно норми EN 14351-1

Монтаж такого типу вікон в пласких дахах значно підвищує безпеку та антизламність будинку.

 

Основні переваги вікон для пласких дахів:

Велика кількість природного світла

Основною функцією вікна є наповнення приміщення під пласким дахом природним світлом. Завдяки спеціально запроектованим формам профілів рами та коробки вікна для пласких дахів характеризуються до 16% більшою поверхнею засклення в порівнянні з рішеннями інших виробників. Приміщення під пласким дахом із вікнами FAKRO завжди повне природного світла.

 

Основні переваги вікон для пласких дахів:

Нестандартні розміри

Окрім стандартних розмірів вікно типу  F можна виготовити будь-якого розміру (в діапазоні 60x60 см - 120x220 см). Норми термоізоляційності будинків були значно підвищені і старі конструкції в пласких дахах вже не відповідають стандартним вимогам.  Тому можливість виготовлення вікна типу  F потрібного, часто нестандартного розміру  дозволяє легко замінити існуючі дахові конструкції освітлення та покращити параметри термоізоляційності цілого будинку. Використання такої можливості дає широке поле для проектування об'єктів чи ремонту будинків.

 

Основні переваги вікон для пласких дахів:

Аксесуари та керування

Монтаж відповідних зовнішніх та внутрішніх аксесуарів підвищують функціональність та естетику вікон. Маркізи захищають приміщення під пласким дахом від надмірного нагрівання, а внутрішні аксесуари  - від сонячного світла, та служать елементом декору інтер'єру.

В електричній версії вікна для пласких дахів керуються пультом в бездротовій системі Z-Wave. Привід знаходиться в рамі вікна, що захищає його від дії атмосферних чинників та збільшує довговічність. Додатково вікна оснащено датчиком дощу, який забезпечує зачинення вікна під час дощу. 

 

Будова вікна

  • коробка вікна для пласких дахів виготовлена з багатокамерного профілю ПВХ, який виготовляється в процесі рециклінгу;
  • всередині профіль заповнений термоізоляційним матеріалом, що додатково покращує параметри продукту;
  • зовнішня поверхня коробки білого кольору (RAL 9010). Профілі ПВХ виготовлені без вмісту свинцю;
  • матеріал, з якого виготовлений профіль, стійкий до дії кислот і вологи, тому може використовуватись в будь-яких приміщеннях;
  • додаткові профілі, які притискають покриття під куполом рами, полегшують поєднання куполу з покрівельним матеріалом.  

 

Двигун у вікнах, які відчиняються з допомогою електроуправління, розміщений в рамі, що обмежує вплив атмосферних чинників (дощ, сніг). Це позитивно впливає на довговічність двигуна і елементів керування, збільшуючи їх безаварійність.

Siłownik w oknach do dachów płaskich

В електричній версії вікна (DEF, DEC) міститься датчик дощу, який автоматично вмикає функцію зачинення вікна під час опадів.

Detektor deszczu w oknach do dachów płaskich

Склопакети в вікнах D_F

Склопакети в вікнах D_F Склопакети в вікнах D_F Склопакети в вікнах D_F
DU6 DU6 Secure DU8

Формула склопакету:
6H - Tg18Ar - 4HT - Tg18Ar - 44.2T
 

Формула склопакету:
6H - Tg18Ar - 4HT - Tg18Ar - 44.4T
 

Формула склопакету:
6H - Tg10Kr - 4HT- Tg10Kr - 4HT -
Tg12Kr - 44.2T
 
Формула склопакету для розмірів:
100x150, 120x120, 140x140, 120x220:
6H - Tg16Ar - 4HT - Tg18Ar - 55.2T
Формула склопакету для розмірів:
100x150, 120x120, 140x140, 120x220:
6H - Tg16Ar - 4HT - Tg18Ar - 55.4T
Формула склопакету для розмірів:
60x90, 100x150 i 120x220
6H - Tg10Kr - 4HT- Tg10Kr - 4HT -
Tg12Kr - 44.2T

Склопакети в вікнах D_C

Склопакети в вікнах D_C Склопакети в вікнах D_C Склопакети в вікнах D_C Склопакети в вікнах D_C
P2 P4 U6 U8 (VSG)

Формула склопакету:
4H - Tg14Ar - 33.2T
 

Формула склопакету:
4H - Tg14Ar - 33.4T
 

Формула склопакету:
6H - Tg18Ar - 4HT - Tg18Ar - 33.2T
 

Формула склопакету:
4H- Tg10Kr - 4HT - Tg12Kr - 4HT -Tg12Kr - 33.2T