ВІкно DXW - FAKRO

ВІКНО ДЛЯ ПЛАСКИХ ДАХІВ DXW

Сучасні матеріали та технології, які постійно розвиваються, дозволяють все частіше будувати будинки із пласкими дахами.

В таких типах будинків часто є приміщення, в яких немає можливості замонтувати звичайні дахові вікна. Але для того, щоб почувати себе комфортно, в кожному приміщенні повинно знаходитись джерело природного світла. Ідеальним рішенням для таких випадків є монтаж спеціально спроектованих товарів для пласких дахів.


ВІКНО ДЛЯ ПЛАСКИХ ДАХІВ DXWВікно FAKRO - DXW нагороджене в конкурсі Archiproducts Design Award 2016, в категорії ”Building Shell”

 

 

 

 


ВІКНО ДЛЯ ПЛАСКИХ ДАХІВ DXWВІкно для пласких дахів DXW, по якому можна вільно ходити завдяки спеціальній конструкції з підвищеною стійкістю до навантаження та застосуванню покриття проти ковзання, забезпечує безпроблемне переміщення по терасі чи даху.

Завдяки тому, що поверхня склопакету та рами вікна знаходиться в одній площині з підлогою, вікна творить не лише безпечний простір на терасі, але й не псує його естетики. Це ідеальне рішення для забудови тераси на даху чи так званого "зеленого" даху, яке дозволяє використати ідеально пласку поверхню даху та зберігає властивості вікна.

БУДОВА

 • Коробка вікна для пласких дахів виготовлена з багатокамерних профілів ПВХ, частково виготовлених із вторинної сировини. Зовнішня поверхня коробки біла. Матеріал, з якого виготовляються профілі, характеризується стійкістю до дії кислот та вологи, тому вікно можна використовувати в будь-якому приміщенні.
 • Зсередини профілі заповнені термоізоляційним матеріалом, що підвищує його термоізоляційні параметри.  Вікна оснащено двокамерним безпечним склопакетом із коефіцієнтом теплопровідності Ug= 0,5 м2°. 

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

 • Завдяки спеціальній конструкції з підвищеною стійкістю до навантаженння та застосуванню покриття проти ковзання по вікну можна вільно ходити. Це має особливе значення у випадку терас на дахах, де вікно дає можливість не лише вільно ходити по терасі, але й не псує її естетики. Таке рішення однозначно підвищує функціональність тераси/даху.
 • Конструкція вікна для пласких дахів дозволяє монтувати на ньому внутрішні аксесуари.
 • Профілі, які дотискають покрівельний матеріал, спрощують поєднання вікна із покрівельним матеріалом.
 • Завданням вікна є надходження природного світла всередину приміщення під пласким дахом.

БЕЗПЕКА

Завдяки зміцненій конструкції, покриттю проти ковзання, безпечному склопакету із зовнішньою ламінованою шибою вікно DXW є настільки безпечним продуктом, що дозволяє вільно переміщатись по його поверхні.

 

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

 • Вікно для пласких дахів спроектоване таким чином, щоб максимально мінімізувати втрати тепла в приміщенні. 
 • Всередині профілі заповнені термоізоляційним матеріалом, який додатково покращує термоізоляційні властивості вікна.
 • Вікно DXW доступне із двокамерним, пасивним склопакетом із коефіцієнтом теплопровідності Ug= 0,5 м2°. 

 

 

 • DXW DW6


  невідкривальне
  • LUX клас вікна 0,70 м2/С° коефіцієнт теплопровідності Uw 0,5 м2/С° коефіцієнт теплопровідності Ug 888.44(1xESG, 2xTVG)-Tg16Ar-4HT-Tg18Ar-66.2T склопакет аргон склопакет наповнений газом + зовнішнє скло гартоване

Інструкції та підтримка

  Інструкція монтажу:

 ​Підтримка: