Вікна для пласких дахів – Світло заради руху

Вікна для плaского даху FAKRO – ідеальне рішення для освітлення інтер’єру природним світлом, коли неможливо встановити вертикальні вікна або в кімнаті недостатньо світла. Однією з ключових переваг цього рішення є їх висока теплоізоляція, що важливо і для наших гаманців, і для навколишнього середовища. Завдяки природному освітленню інтер’єри оживають і створюють гармонійну ауру, що впливає на самопочуття мешканців. Незалежно від інтенсивного сонячного випромінювання, дощу чи снігу – вони мають високу стійкість, зберігаючи свій зовнішній вигляд і функціональність протягом багатьох років.

FAKRO пропонує широкий асортимент вікон для плоских дахів, щоб задовольнити різноманітні потреби та переваги клієнтів. Варіанти ручного та електричного відкривання дозволяють повністю контролювати потік повітря. Моделі, що не відкриваються, є ідеальним рішенням для приміщень, де головною вимогою є наявність природного світла. Вони забезпечують чудове освітлення та естетику.

Подивіться на світло, що падає згори. Воно рухається, змінюється і по-новому підсвітлює все навколо...

... для вашого здоров'я та благополуччя

Потік світла через вікна в даху допомагає регулювати наш циркадний ритм, впливаючи на якість сну, покращуючи настрій і додаючи енергії протягом дня. Це також позитивно впливає на нашу продуктивність, концентрацію та креативність. Завдяки спеціально розробленим формам профілів коробів і рам вікна для пласких дахів характеризуються до 16% більшою площею скління в порівнянні з рішеннями конкурентів. Вони створюють комфортний інтер'єр, який є світлим, просторим і повним гармонії.

... для вашої безпеки

Склопакети, які використовуються у наших вікнах, градостійкі та мають найвищий клас ударостійкості.  Версія вікон Secure для плaских дахів відповідає європейському класу протизламності RC 2 згідно зі стандартом EN 1627. Це означає, що вони оснащені додатковими засобами безпеки, які перешкоджають або затримують спроби злому, гарантуючи, що мешканці почуваються в безпеці та захищені у своєму домі. . Вони мають дуже високий клас стійкості до вогоню класу B відповідно до стандарту PN-EN 13501-1, мінімізуючи ризик поширення вогню.

...зберегти

І гроші, і енергію. Вікна FAKRO характеризуються високою теплоізоляцією. Вони запобігають втратам тепла взимку і надмірному нагріванню влітку. Завдяки чудовим теплоізоляційним параметрам ми можемо зменшити споживання енергії, необхідної для обігріву приміщень. Це не тільки вигідно для нашого гаманця, але й є позитивним внеском у захист навколишнього середовища - у дусі філософії GO GREEN.

... для вашого комфорту

Для вікон, встановлених на пласких дахах, ми пропонуємо широкий асортимент внітрішніх і зовнішних аксесуарів, які значно підвищують комфорт використання засклених приміщень. Зовнішня маркіза AMZ чудово контролює кількість та інтенсивність світла, що надходить, а внутрішня рулонна штора ARF/D захищає від різких сонячних променів і є декоративним елементом.

... для нестандартних та інноваційних проектів

Крім стандартних розмірів вікон типів F i G, можна замовити вікна нестандартних розмірів, які можна ідеально підібрати під індивідуальні вимоги. У відповідь на підвищення стандартів теплоізоляції ми надаємо можливість заміни старих вікон в плоских дахах на нові, незалежно від їх розміру.

... не тільки на даху

Інноваційне вікно для плоского даху DXW було відзначено престижною нагородою ICONIC AWARDS 2018: Innovative Architecture - Best of Best. Використання вікна DXW є чудовим рішенням для облаштування даху чи тераси, що дозволяє отримати ідеально рівну поверхню даху при збереженні властивостей вікна. Завдяки особливій структурі з посиленою несучою здатністю та протиковзким покриттям дозволяє вільно по ньому ходити.